kolko' ima konja' ?

kolko' ima konja' ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nokke je napisao(la):
renault R-5 je napisao(la):
stas dodijalo im vozat te vw-ove pa da malo vide sta je pravo auto:D:D
sto im nisi dao koji krug pa bi citav mup mjenjo auta i uzimo fiata :D:D:D:D

e svaka ti cast jarane...naso poredit vw i fiata...ma daj ba bjazi...svako ko se imalo razumije u auto zna sta je VW.....mislim nemam ja nista protiv fiata, i ja ih volim ali VW..........
sad bi ti  dr.Arsla reko  " mi smo prinudjeni da ovo slusamo"


Zbog ovakvih komentara sve rjeđe posječujem forum. Sorry ali krajnje djetinjasto pogotovo kad je riječ o Puntu od Tepsije. Btw hr policija ima i puntaće i golfove 4. Draže mi je da patroliraju u puntačima jer mogu mirno spavati a ne da me budi zvuk sdi-a kad mi prođe ulicom.
 
Član
ima nas dakle jos koji se raspravljamo jel bolji vw il fiat il audi il bmw il opel
shto se mene tice sve je to smece :)
ja da mogu rado bi corvette vozio pa makar 30 godina staru :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ima nas dakle jos koji se raspravljamo jel bolji vw il fiat il audi il bmw il opel
shto se mene tice sve je to smece :)
ja da mogu rado bi corvette vozio pa makar 30 godina staru :)

Prsti ti se dabogda pozlatili z aovu ! ;)
 
Član
ruku na srce al ja volim reci u sali i mimo nje kako vozim JUGA !
volim kad "drugi" ljudi omalozavaju neke stvari.

isti ti "drugi" se iznenade kako te male stvari znaju "rokati" :-D
 
Član
Tuzni je napisao(la):
nokke je napisao(la):
renault R-5 je napisao(la):
stas dodijalo im vozat te vw-ove pa da malo vide sta je pravo auto:D:D
sto im nisi dao koji krug pa bi citav mup mjenjo auta i uzimo fiata :D:D:D:D

e svaka ti cast jarane...naso poredit vw i fiata...ma daj ba bjazi...svako ko se imalo razumije u auto zna sta je VW.....mislim nemam ja nista protiv fiata, i ja ih volim ali VW..........
sad bi ti  dr.Arsla reko  " mi smo prinudjeni da ovo slusamo"


Zbog ovakvih komentara sve rjeđe posječujem forum. Sorry ali krajnje djetinjasto pogotovo kad je riječ o Puntu od Tepsije. Btw hr policija ima i puntaće i golfove 4. Draže mi je da patroliraju u puntačima jer mogu mirno spavati a ne da me budi zvuk sdi-a kad mi prođe ulicom.

U SVIJETU POSTOJI JEDNO CAAAARSTVOOOOOOO TAMO STANUJE DRUGARSTVOOOOOOOOOO TAMO SU AUTA OD ČOKOLADEEEEEE A PROZORI SU OD LUMAR MARMELADEEEEEEEEEEEE !!!

ako ne prestanete s raspravom zvaću vam BRANKA KOcKIcU ;)
 
Član
KoKUz je napisao(la):
Tuzni je napisao(la):
nokke je napisao(la):
renault R-5 je napisao(la):
stas dodijalo im vozat te vw-ove pa da malo vide sta je pravo auto:D:D
sto im nisi dao koji krug pa bi citav mup mjenjo auta i uzimo fiata :D:D:D:D

e svaka ti cast jarane...naso poredit vw i fiata...ma daj ba bjazi...svako ko se imalo razumije u auto zna sta je VW.....mislim nemam ja nista protiv fiata, i ja ih volim ali VW..........
sad bi ti  dr.Arsla reko  " mi smo prinudjeni da ovo slusamo"


Zbog ovakvih komentara sve rjeđe posječujem forum. Sorry ali krajnje djetinjasto pogotovo kad je riječ o Puntu od Tepsije. Btw hr policija ima i puntaće i golfove 4. Draže mi je da patroliraju u puntačima jer mogu mirno spavati a ne da me budi zvuk sdi-a kad mi prođe ulicom.

U SVIJETU POSTOJI JEDNO CAAAARSTVOOOOOOO TAMO STANUJE DRUGARSTVOOOOOOOOOO TAMO SU AUTA OD ČOKOLADEEEEEE A PROZORI SU OD LUMAR MARMELADEEEEEEEEEEEE !!!

ako ne prestanete s raspravom zvaću vam BRANKA KOcKIcU ;)

podapisujem se
svaka tema se pretvori u ovakvo prepucavanje pa se pitam sta ja sa 27 god. radim ovdje sa ovom djecurlijom???
 
lov2xlr8 je napisao(la):
ima nas dakle jos koji se raspravljamo jel bolji vw il fiat il audi il bmw il opel
shto se mene tice sve je to smece :)
ja da mogu rado bi corvette vozio pa makar 30 godina staru :)
Da su babi muda...:) xexexeJa kazem da su opeli najjaci.......
 
Yugo_Faca je napisao(la):
:D:D:D E tepsija i ja sam imao sličnu scenu.

Vozim se ja prije 2-3 mjeseca, kad izletim ja iza jedne krivine brzinom oko 90 km/h kad naletim na organe. Zaustavise oni, kulturno se obratise za dokumenta.... kad ce ti ovaj otvori saobracajnu, vidje koji je motor, pa kaze: "U sunce ti *ebem, gdje mu stade ovoliki motor? Cuo sam ja da iza krivine ide nesto zestoko!" nasmija se organ, vrati dokumenta i pozeli stretan put" :)


Ala ga i ti sada slaga,Brate nije corveta,pa da toliko bruji...........stavis stojadinu remus auspuha pa ce da razbija prozore,.....Pravi zvuk jeste zvuk motora,a sve stalo zajebi........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top