Koliko vrijedi moj Audi?

Koliko vrijedi moj Audi?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi A4 B5
1.9 Tdi (crveno i->110 konja)
1997.god.
260000 km prešao
njemački spojleri
FK Led štope
OZ 15" felge,visokosjajno polirane(ali se više ne sjaje toliko jer ih nisam znao čuvat kako treba)
klimaautomatik
žute navlake od eko kože
auto je redovno održavano budući da mi stari drži autodijelove:D

Pitam da vidim koliko mogu dobit za njega,jer možda mi se sljedeće godine smiješi Golf 5 GTI
 
Super Moderator
pa po mojoj procjeni mislim da vrijedi oko 13 000 - 14 000 sve zavisi kako ko procjeni, jer ipak je 97' i presao 260 000 a fino izgleda i vidi se da je odrzavan... ako ga budes prodavao pocni sa 14 pa spustaj cijenu i dogovaraj se :p
 
Tako sam i ja mislio...a žao mi je ga nešto prodavat!GTI je strojka,ali ovaj troši 5,5 l i ima puno više mjesta!
 
Član
fin audi samo bojim se da će ti rijetko ko znati cijeniti ove estetske detalje, poput spojlera, felgi, štopki i sl, možda ti je bolje vrati ga u stock (ako imaš sve te dijelove), a ove šminkerske detalje pojedinačno rasprodaj
a što se cijene tiče, ako nisi gladan, ne daj ga ispod 14k
ipak je to audi, sa dobrim motorom
 
Hvala vam na odg.!evo sad sam malo gledo na mobile.de,i sve me više vuče da uzmem opet Audija A4 samo B6 umjesto Golf 5 GTI!Šta mislite?
 
homer je napisao(la):
fin audi samo bojim se da će ti rijetko ko znati cijeniti ove estetske detalje, poput spojlera, felgi, štopki i sl, možda ti je bolje vrati ga u stock (ako imaš sve te dijelove), a ove šminkerske detalje pojedinačno rasprodaj
a što se cijene tiče, ako nisi gladan, ne daj ga ispod 14k
ipak je to audi, sa dobrim motorom

potpisujem
 
Član
13 000 KM u vrh glave, imao sam to auto je prelijepo i za voziti a motor je pravo fin... jedino problem sa lafetama :D
 
Član
mozda se mozes ravnati po.. u njemackoj bi dobio oko 3400 eura za njega (original) www.dat.de, a kao sto je homer napisao, poskidaj sve "tunersko" i prodaj ovako, jer ti dijelovi ne dizu automatski cijenu auta.. zalosno ali svakodnevno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top