Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

Koliko vam brzo ide auto ..top speed ?

200320102393.jpg


top potrošnja ;)
 
Član
a sta ja znam polo derby max speed 150 znaci max speed 1,1 motor heheh trebala mi cjela magistrala da nabije hehe pppppp
a renault je druga prica 180 sam iso moze valjda i vise nisam probo heh nema gdje
 
Član
po papirima pise 178kmh, nisam ga vozio preko 150 :) golf 1.6 tdi 90hp
prethodna vozilica passat 2.5tdi 150hp 220kmh bilo na satu, eh sad koliko sat laze neznam :cool:
 
Član
Opel omega ,212 KM/H.Nije uspjela slika iznutra,al jeste izvana.....:icon_confused:

Calibra Turbo ,245 po GPS-u,samo da iskopam clip....
A kolega Doktor me je zamolio da postavim za njega.Reko sam mu da krepa....:lol:
Nissan 300 ZX Twinturbo na 1.0 bar i 390+ KS...Autoput Novska-Kutina...
Ima i novi video,na većim turbinama i chipom,na SM valjcima izbacio 430 KS+,taho poklapa 3 glave,čeka se GPS za konacnu potvrdu....
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/eOnLjiXPyWo&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/eOnLjiXPyWo&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
kaj je s ovom temom? zamrla?..svi se vuku..nema se za gorivo??:lol::lol:

evo moj prosjek zadnjih dva tjedna :lol:

0-205 :D
 
Početnik
Ili se meni čini ili ovo gori lampica od rucne..??:lol:
[/quote]
sto ti je RangeRover!!pod rucnom 200kmh..jos dizel:D:D:lol:
[/quote]

Pa moze rangerover uvjek 200 pod rucnom,kad se radi dyno test on mora uvjek bit pod rucnom ako nije izbi valjke i zid eboga ti :lol::lol:
 
Član
247 KM/h da ga ebes nemoze vise :icon_smile: "jedino da se skine blokada" hmmmm :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
To sto gori crvena lampica je od kocnica
Kad smo mjenjali diskove i disk plocice to se upalilo, lampica od rucne je pored nije to ista lampica
a razlog smo poslije saznali a to je nekakve sonde on ima ne znam sad tacno zaboravio sam uglavnom kad mu mjenjas kocnice moras i to zamijeniti a mi nismo znali i upali se ta lampica
ne smeta nista al eto ruzno sto gori
a to sto se grijao, chip ima utjecaj sto se grije a jos + vani je bilo skoro 40 stepeni
razlog sto se grije jest da je Srdjan malo vise podigao pritisak turba i dobio vise snage ali onda nakon duze voznje 190+km/h pocne se grijati kao i svako auto sa malo jacom mapom
sve do 180-190 se nije grijao koliko god da vozis ali poslije jeste
bez cipa ovakav range rover ide 180-185km/h max a moj je isao 215 km/h sa chipom
objasnjavao vam je srdjan sve to oko cipova kad se grije kad se ne grije pa procitajte u njegovim temama ;)
 
Član
zamrla tema..došlo lijepo vrijeme pa mali refresh :icon_exclaim:

nočas poslije posla malo probao kako ide na 17"

195 po čuki 189 po gps od moby-a

bilo lufta još za 100 okretaja (bio na 4150..ide do 4250) al nije bilo više ceste :lol:
 
Član
Evo da pomognem oživljenju teme
kadeta vozio 110, mal se nije raspo, nisam smio slikati da ne izginem
hahahhahahha
 
Top