Koliko ste presli/potrosili sa VASIM autom u jednoj godini?

Koliko ste presli/potrosili sa VASIM autom u jednoj godini?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam u godini dana presao cca. 50.000 kilometara.
Prosjecna potrosnja mi je 5,6l/100km Euro Dizela sto je 17,86 kilometara po litru.
Euro Dizel je tada bio nekih 1,81 a sada 2,50, uzmimo prosjek od 2,15 po litri.
Znaci ja sam popio oko 2.799 litara * 2,15 KM = cca. 6.018 KM
:icon_eek:
 
Legend
4 mjeseca vozim auto, presao sam 7.800 kilometara, benzin je 2.18 bio sad je 2.20, a prosjecna potrosnja 8 litara.
 
Član
hmm... ne znam... nisam obraco paznju na to... al kolko god da je, ne zelim da znam... samo ce me glava zabolit :D
 
Legend
hmm u 3 godine sam presao oko 55 - 60 000km........prosjek potrosnja...6L dizela,na duze staze ide ispod
 

IGY

Član
za 8 mjeseci nesto vise oko 17 000 km
potrosnja uzmimo neku srednju vrjednost 8L da ne pretjerujem a dalje mrsko mi racunati :D
 
Član
Prosjek godisnje voznje u mom autu je 80.000km, sto moje voznje i voznje mog starog koji je taxi driver! Potrosnja recimo je nekih 7 litara(da ne pretjerujem) na 100km, ne smijem dalje! :)
 
ja u prosjeku svaku godinu i tako 5 godina unazad prelazim oko 40000 godisnje samo u putovanju na posao i s posla, (svaki radni dan tuzl-orasje-tuzla) a puno para je otislo..
 
Član
U 6 godina, presao 83 000+ kilometara, prosjek je oko 8 litara, pa sad racunajte, idem na bezolovni hehe :)
 
Član
u 9 miseci 23000 al sve to radi posla, koliko auto troši, hmmmm
oko 5-6 litara, sad računajte
 
Član
40 000 sa vankelom, prosjek +/- 12l, sa astrom nisam ove godine ni 1000 km presla. inace je obrnuto :)
 
Član
ja sam položio prije godinu pa nisam puno prešo za to vremena nekih 5000,nemam kud ni ići :D a prosječna oko 7 ili 8 zadnji put kad sam mjerio sa 35 litara sam prešo oko 480 km,išo do pjace ARIZONA :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top