Koliko je zapravo dobar Mercedesov motor FO 108W?

Koliko je zapravo dobar Mercedesov motor FO 108W?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
što se svađate,:icon_question: nemate nijedan nidrugi koristi od ferrarija ili Merca:lol:! da vam ljudi plaćaju onda se pobijte hehe:D
 
Početnik
zlajaaa je napisao(la):
što se svađate,:icon_question: nemate nijedan nidrugi koristi od ferrarija ili Merca:lol:! da vam ljudi plaćaju onda se pobijte hehe:D


mi se ne svadjamo nego razmijenjujemo misljenja,koristi nemamo nikakve ali smo navijaci tih timova,za razliku od onih sto navijaju za neki fudbal pa glave gube..:icon_rolleyes:
 
mtopic je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
hmmm talijanski magazin protiv mercedesa , nista cudno :icon_smile:

ma covjece ko da gledam sad utrku , krecu brawn i ferrari , brawn se ispali , ode , ferrarija nigdje ,

To je jedna trka, gdje se moglo dogoditi da je vozac losije startao ...

Ali ne bi ulazio dalje u raspravu, niko od nas nije inzinjer (ako ima koji, ja se izvinjavam) pa da moze donositi neke zakljucke. Uvijek ce svako svog konja hvaliti ... cinjenica je da je pocetak sezone bio usran sa dvosmislenim pravilima i neke momcadi su tu stekle prednost i zavrsilo je kako je zavrsilo ...

Iduca sezona krece bez "rupa" u pravilniku i vidjecemo kako ce biti

A neko je pametno napisao "Da je babi K..., bila bi djed!" Isto takoja mogu napisati, da je Ferrari imao dvostruki difuzor na pocetku ove sezone, bio bi prvak!

a to jeste , svako hvali svoje , a ja sam naveo samo jednu trku kao primjer gdje se odlicno moze primjetiit nadmoc mercedesovog motora nad ferrarijevim , na startu aerodinamika bolida ne igra neku posebnu ulogu , nego iskljucivo snaga motora , a za ovo da bi osvojili prijesnje naslove , necu da komentarisem , glupo je pricati o necemu sto je proslo al je ocigledno da je mercedes u samom startu imao najbolji motor koji je uz Brawn-ov bolid bio pobjednicka kombinacija , ja se nadam slijedece sezone staroj borbi , ferrari vs. mcm ( ako se ne razdvoje mercedes i mclaren ) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top