Kolekcija auta C. Ronalda

Kolekcija auta C. Ronalda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
flota.jpg


Juri po terenu, a i po asfaltu... Skupa kolekcija automobila Manchesterovog nogometaša.
Veliki je ljubitelj brzih i skupih automobila što pokazuju imena koja se nalaze u njegovoj garaži.

Dva Porschea, dva Bentleya, jedan Ferrari i jedan BMW. Više od 1,5 miljuna eura vrijednosti Cristiano Ronaldo kotrlja po cesti. Sve to navedeno je prava sitnica naspram dragulja koji uskoro stiže u njegovu garažu. Bugatti Veyron, francusko-talijanska ručno rađena zvijer koja vrijedi gotovo 2 miljuna eura.

Taj automobil nije najskuplji na svijetu, skuplji su Ferrari FXX i Maybach Exelero, ali iako nije najskuplji, najbrži je. Brzina prelazi 400 km/h, a brzinu od 100 km/h dostiže za samo 2,5 sekundi. 1000 konjskih snaga i potrošnje 24 litra na sto kilometara...automobil za odabrane.
No ništa čudno za jednog nogometaša koji tjedno zaradi 230.000 eura.
 
Član
pa ima neka nova serija buggati-a, bez krova. ima i na forumu postavljena tema. bas se sjecam kako je neko piso, kakav li bi bio osjecaj voziti se bez krova 400 km/h :D
 
Član
Limitirana serija od 50-ak komada ja mislim, a moze biti da sam se zaje...no kako god, mamicu mu sta ce sirota nema sta jest haha :D
 
Član
ja sam vatreni navijavc MAN.UTD pratim sve utakmice, ma volim klub nenormalno al sto ovog momka ne volim poeticno.... odbojan mi nekakav skroz..... i vidi ti njemu voznog parka ccc
 
Član
I ja ga licno nepodnosim nesto se previse fura,a auta sto kazu ima boljeg izbora...........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top