Koju niskobudzetnu HD kameru uzeti?

Koju niskobudzetnu HD kameru uzeti?

Član
Znaci neka obicna HD kamera koja pravi solidne snimke...
Jeli kupovao neko?, ima li neka relativno dobra po povoljnoj cijeni?
 
Član
Ovakvo nesto i mene zanima. Iako sam ja mislio kupiti DSLR aparat, pa sa njime i slikati i snimati. Kakve bi snimke tu ispale? Konkretno radi se o Canonu 1100D ili 40D
 
koliko ja znam 40D ne snima video. Kod mene je 50D, ni on nema mogucnost snimanja videa. Novi EOS 5D (cini mi se mkIII) snima HD video, ali je i poskup.
 
Član
Ima program ne znam sada tocan naziv, za snimanje preko laptopa. Ali pada u vodu 40D, previse me para izadje. Ipak cu gledati 1100D da uzmem. On moze snimati u HD-u, tocnije 720p.

Samo me zanimalo dali tko zna kakve bi snimke bile. :icon_confused: :icon_smile:

EDIT : Evo naziva programa. Pa pokusaj "EOS Camera Movie Record" ;)
 
Član
Parola je snadji se :lol: Uglavnom, da nije prakticno. Ali ako se snima sa stativom, npr. neki rodjendan, neka festa, streetrace, moze posluziti ako nista.
 
Član
Al nije bas da je jeftin :lol: Ja sam sebi nasao ovoga Canon-a EOS-a 1100D za 550km, kao nov. Sa ef-s 18-55mm f/3.5-5.6 objektivom, torbom i SD karticom od 4GB.
 
Ja sam uzeo dmc-g3 panasonic aparat sa optikama 14-42 i 45-200 16 mpx full hd video snimanje 1080p 64 gb kartica ide 4 sata videa potrosi mi 6 baterija
 
Top