Koju boju odabrati??

Koju boju odabrati??

Član
Evo ovako radi se o ventu naravno na forumu je ovdje od rodjaka ali posto njega nema stalno na reko da vas pitam za misljenje koju boju odraditi na Venta..razmisljali smo o bijeloj sa perlom mozda plavih kristala ili zlatnih ne znam sad ali dobro bi doslo i vase misljenje jer vento ostaje u rukama vlasnika i znaci radi se za sebe..;)
dsc02769large.jpg

dsc02776large.jpg
 
Član
Ova mu boja stvarno stoji...:cool: http://all-volkswagen-images.info/171/vento-volkswagen-red-2
 
Član
šta će mu obična boja kad već farba komplet auto nek nabaci neku drugu unikatniju nijansu il ako neće mijenjati nijansu neka doda neke kristala il nešto u lak da ne bude baš obična bijela
 
Član
crno definitivno ne ide tornado red moguce ili truhla visnja neka boja..ali ako ostane za bijelu definitivno idu kristali ili plavo ili zlatno..kao punot jedan sto ima na forumu isto tako i onaj golf rally sa foruma sto se tek farba i sredjuje nije los sto se tice boje..;)

par boja koje bi izabrao..
vw-vento.jpg

tuning-volkswagen-vento-1.6-cl-06.jpg

tuning_volkswagen_jetta_a3_vento_19.jpg

vw_style_vento_015.jpg

i jedna unikatna boja zapela mi je za oko..:cool:
2ahdxrn.jpg
 
ja bijelu ne bih na starija auta jer kako god ima staru liniju i uvijek ce izgledati bar meni kao dostavno , to je boja vise za luksuzna auta , ja bi ga odradio u neku bogatiju boju da se vidi da je auto radjeno . Sive nijanse dobro stoje na tim malo starijim autima imas one space gray od bmw-a
 
Član
ova sa zadnje slike sto cura vozi je pun pogodak ;)
takoder masseratti plava...
kako god neka sa krupnijim kristalima da sjaji, ne farba ga svaki dan :cool:
 

MTR

Član
svi zapeli za tu tornado crvenu , a toliko boja na izboru da se onesvijestis , naravno perle kostaju pa ko ima nek deree , probaj Mercedesovu 799 White Pearl
 
Top