Koji vam je davooooo

Koji vam je davooooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam kritikuu neznam il se ovi glavni sto su od ovoga foruma nadrkani previse ili koji vrag.. ja sto sam reko da mi auto trosi 10 litara napravit sam budalom,,i jos brisete mi oglas od autaa zbog cega..uzeli ste seb previse znam da ce i ovo sto sam napiso biti za sat izbrisanoo samo necete ovako raje privlact na forum...zato svi i nejdu na forum ovaj i bolje..pozz-... i nadam se odgovoru zasto mi se brisu oglasi koje stavim!!!!!
 
Član
Kao prvo trebas da budes zahvalan sto sam obrisao 50 postova spama i gluposti iz tvoje teme i ostavio ti normalan oglas koji si postavio.. Ne znam u cemu je problem??
 
Član
Audi RS je napisao(la):
imam kritikuu neznam il se ovi glavni sto su od ovoga foruma nadrkani previse ili koji vrag..

nisu nadrkani

Audi RS je napisao(la):
ja sto sam reko da mi auto trosi 10 litara napravit sam budalom,,

i ja obrisao postove u kojem te drugi clanovi prave budalom da ti autotrosi 10 litara, al eto tebi to ne odgovara..

Audi RS je napisao(la):
i jos brisete mi oglas od autaa zbog cega..

evo tvog oglasa
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=5922

Audi RS je napisao(la):
uzeli ste seb previse znam da ce i ovo sto sam napiso biti za sat izbrisanoo samo necete ovako raje privlact na forum...zato svi i nejdu na forum ovaj i bolje..pozz-... i nadam se odgovoru  zasto mi se brisu oglasi koje stavim!!!!!

:lol::lol:

Nadam se da sam ti sve pojasnio
 
Legend
Ja ne znam ni ja u cemu je problem niko ti nije oglas obrisao,samo suvisna pitanja i odgovore,samo ti je bolje napravio,jer su ti kojekakvi komentari kvarili oglase,trebas se zahvalit edi i ostalima,a ne pljuvat ih
 
ja sam samo pitao onog "jel to vic" kad je rekao u TVOM oglasu da njegov audi s6 od 250+ konja u gradu trosi 10 litara.
meni to bilo presmijesno!
 
Član
al nije trebalo da mi se brise oglass jebigaa to nije uredu da mi se brise oglas boli me k.. sto je obrisann znam da ga necu prodat :) al nemoze se tek tako brisat oglas obraza malo...
 
ja sam jedini sa nekakvom titulom koji zna da posere ponekad i da budem subjektivan. priznajem. ali nista nisam na tvoje teme radio. :)
 
Audi RS je napisao(la):
al nije trebalo da mi se brise oglass jebigaa to nije uredu da mi se brise oglas boli me k.. sto je obrisann znam da ga necu prodat :) al nemoze se tek tako brisat oglas obraza malo...

pa druze eno ti oglasa,nije uopce obrisan!;)
 
Član
Audi RS je napisao(la):
al nije trebalo da mi se brise oglass jebigaa to nije uredu da mi se brise oglas boli me k.. sto je obrisann znam da ga necu prodat :) al nemoze se tek tako brisat oglas obraza malo...

oglas ti niko nije ni brisao, ako te je neko tamo iznervirao njemu prosipaj to nemoj nama ovdje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top