Koji su papiri potrebni za vožnju kamiona u Sloveniji?

Koji su papiri potrebni za vožnju kamiona u Sloveniji?

e ovako nzm dali da stavim ovde temu al nebitno neka premjeste ako ne ide tu imo bih par pitanja... Dali neko slucajno zna kakvi papiri trebaju i license da bi vozio kamion u sloveniji? ako neko ovde ima da zna ili da pitate nekog .. hvala unaprijed
 

IGY

Član
RE: Vozac

pa da si fino stavio naslov teme mozda bi se neko i javio da ti pomogne
kako nikad necete shvatiti.........
 
RE: Vozac

pa kako da stavim brate ajde reci ili promeni ako znas :D pitaj druga ali firma mora da bude iz slovenije ne iz bosne jer mi to ne znaci nista trebo bi da znam sta treba tamo da bi se zaposlio :D
 
Član
Druze evo ja cu pokusati malo da ti pomognem pre par mjeseci je moj drug otisoa da radi za neku slovesku firmu msm da vozi kamionic nepije ti bas puno vode nas drzavni jer mmoras tamo polagati drzavni moras 5 dana ici na casove predavanja razna i polaganje to je i za licencu tako nekako dobijas je na 5god i kosta oko 600eu pod uslovom da polozis to sve od prve pa ti treba viza i ili radna dozvola ovom mom je to gazda sredjivao neznam koliko kosta ali je dobio sad na 11mjeseci uglavnom skoro sve moras tamo polagati i to moze da potraje i do 2mjeseca i mmoras vise puta otici do slovenije et to je ono ukratko sto ja znam valjda ti pomogne a da glavno ono ako to sve izganjas to ti dodje od 1500eu do 2000eu bez troskova odlaska odavde tamo i nazad kontas me pozzzzzzzzz
 
Član
koji papiri trebaju za vozača kamiona firme (sa sjedistem) u sloveniji otprilike tako naslov postavi da bi ti neko mogao reci jbg preduhitren ko kad stopa :(
 
ja imam drzavni imam c i e kategoriju sad opet neznam ako budem moro sve ponove nikako nije dobro :D i hvala svima eto ako jos ima ko da napise neka pise a sad cu promjenit naziv tebe hvala i za to :D
 
Član
Ja znam da ti 100% treba ona medjunarodna dozvola ili tako nesto, vadi se u bihamku, ja sam je vadio jednom covjeku kad je krenuo na rad u Slo, a za ostalo sta ti jos treba ne znam..
 
aha hvala :D a valja onda otic uzet i tu dozvolu ali vise me intereswuje dali cu morat polagat ponove drzavni taj njihov i to :D kad bi neko znaooo :D
 
Član
Fiat_Punto je napisao(la):
aha hvala :D a valja onda otic uzet i tu dozvolu ali vise me intereswuje dali cu morat polagat ponove drzavni taj njihov i to :D kad bi neko znaooo :D

brate jesil ti ista procitao od onog sto sma ti ja napisao da da da da polazes sve kod njih ponovo i spremi fin kes da to sve zavrsis eto ti ako mozes proci jevtinije javi mi mozda ce i meni uskoro trebati
 
ma procitao sam brate nisam corav... nego mi nekako ne izgleda realno dao sam znaci pare u drzavni itd i sad mi to kao nece nista znacit... nisu problem pare ako se mora tako mora se nema druge
 
Član
nezz sta ti nema biti realno, ipak je druga drzava u pitanju, tako da ljudi imaju svoja pravila. nezz sta tu nema biti jasno, nije drugi kanton u pitanju pa da se cudis sto nije priznato...
 
Top