koji sprej?

koji sprej?

Član
farbao sam rucke na rukohvatima jer se pocela guliti ona guma i presao crnim sprejem pa onda bezbojnim...
ali problem je sto mi ostaju otisci i tragovi farmerki kada se nogom nasloni...
zna li ko kako da eliminisem to? da li samo crnim mat opet da predjem? :)
hvala svima
 
Početnik
trebas odnijet profesionalcu ili jednostavno uzmi ti i u boju ucvrscivaca dodaj
tj trebas pravo ofarbat kao sto se auto farba,znaci boja i ucvrscivas ;)
 
Početnik
Limp je napisao(la):
znaci nista mat sprej i po njemu ostaju otisci?

nijedan sprej ti nece pomoci jer nema ucvrscivaca u sebi,znaci ako ima kompresor uzmi onoliko grama boje koliko ti treba i ucvrscivaca i ospricaj,ali neisplati ti se da ti uzimas radi toga,skini dijelove i odnesi majstor nek ti odradi i to je to,ti ih pripremi nek ih on osprica ;) i nemas brige vise...provjereno ;)
 
Legend
uzmi nitro razredjivac i četku , skinuces taj sprej lak za tren .... odnesi nekom da ti 2k akrilom prešprica ...to ne moze biti skupo
 
Član
ma ljudi nije problem u novcu, vec u golfa 5 da bi skinuo rukohvate od suvozaca moram tapacirung skidati, a na pucanje zabica sam alergican pa rek'o da li mogu kako sam da to odradim da ne nosim lakireru...
hvala momci svakako, zivili ;)
 
Član
ja sam se vozio neki dan u golfu 5 taxiu i covjek je stavio na rukohvate karbonsku foliju ispalo je prejako ..
 
Član
Carbon folija zakon, nema guljenja,pod rukom odlicna, istina moras skinuti rukohvat,ali isplati se;)

05042011179.jpg

By dumpors at 2011-04-05
 
drug tim sprejom ja vise ni kolica ne bih farbao,, to ako hoces da se uradi
kako valja samo metalik boja,, nikakve druge,, i nemas brige,, uradi sve pripremi,, apciguj sa 800
i odnesi nekome nek baci plastik prajmer i boju na rucke;)
 
to sto si radio trebas ocistiti razredjivacem i lagano skinuti rucke i osmirglati vodobrusnim 600-800 granulacija,poslije toga nanjeti plastik prajmer,sacekati da se osusi i onda sprej u željenoj boji koji ces nanjeti nekoliko puta(nikako odjednom nanjeti boju,samo iz daljeg spricati).mislim to tekstualno djeluje komplikovano ustvari nije,a sto se tice zabica mozda da jedna pukne ili ni jedna a najbolje ti je skidati tapacirung kad je auto na suncu bilo bar 2 sata jer tad plastika popusti i onda ti je lakse skinuti.meni su najdrazi renco sprejevi pozz
 
folija, nista drugo, puno jednostavnije, dugostrajnije, nema brige o ogrebotinama i sl.

ja neki dan bas na Ibizi uradio, ima uzas nekvalitetnu unutrasnjost koja se sva izgulila, na rukcama, na centralnoj konzoli, sranje, folija bog



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
au bas je dobro, a lijepi se kao i obicna folija? malo poprskati vodom i razvuci je sa fenom? jel sva ta carbon folija ista, vidim ima je po piku...
 
Nema potrebe za vodom, fen u ruke i rastezi, nije bas jednostavno, ako nikad prije nisi radije prepusti nekom iskusnijem.

sto se folija tice, ima ih razlicitih kvaliteta, od ovih koje vidjas na piku koje su oko 40/50 km kvadrat do 3m koja je vec 2-3x skuplje
 
Top