Koji radio? Dilema...

Koji radio? Dilema...

Član
Dakle kao što kaže sam naslov dvojba je između dva radija: Sony i JVC. Nije za mene nego za mog frenda i kaže samo jedan od ta dva.

Znači:
http://www.nabava.net/autoradio__480/jvc-radio-kd-r45ey-4x50-watt-cd__1286781

Ili neki Sony u tom rangu...

Što je bolje i zašto i ako možete preporučit nešto?

Hvala puno! :)
 
Član
Do 600kn misli dat...

Ma ajd može i pioneer ali koji?
Znači ako nije teško neku konkretnu preporuku dat...
 
Član
moj glas za sony neki sa usb-om jer od svih sto sam imao nekako najbolji zvuk i basovi...vjerujem da je i alpina pravo dobarr :cool:
 
Član
imao sam sony(x-plod),pioneer i kenwood najobicni sa mp3 na istim zvucnicima i najbolji je imao zvuk sony u svakom pogledu i basove...mozda ovi sad najnoviji su bolji,to ne znam stvarno...
 

IGY

Član
golf2 je napisao(la):
moj glas za sony neki sa usb-om jer od svih sto sam imao nekako najbolji zvuk i basovi...vjerujem da je i alpina pravo dobarr :cool:

Mogu slobodno reci da nisi imao nista da valja :icon_biggrin:

inace za tu lovu kao sto Dule rece neki alpine bi bio mjera, pogledaj malo po njuskalu da se svega naci
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
svaki pioneer u toj cijeni mora biti dobar i bolji od JVC-a ili Sony-ja

I ne bi se bas reklo i taj pioneer je navikan kod nas kao i golf :icon_rolleyes:
Svaki proizvidjac ima osnovnu ponudu playera a i playere za zahtjevnije korisnike, kolko para toliko i muzike razlika je u kvaliteti izrade i zvuka, opcijama itd

>Njemu ako treba tek tako da svira nek uzme bilo koji sluzit ce mu ;)
 
Član
pa znam da nisam imao, jer su to bili niskobudjetni(i ovaj momak trazi u biti takav nize cijene), tad su bili u cijenovnom rangu do 150KM..i od tih kazem da mi je bio sony najbolji od svih kojih sam imao...a cuo sam da je i alpina dobar...
 
Član
Ako imas koga il kako skoknit do hrvacke imas ovaj alpina po meni najbolji za ne puno para.
b2c721ce-7b7e-fe2f.jpg
 
Top