Koji plin ugraditi??? TK

Koji plin ugraditi??? TK

Pozdrav
Uskoro bih zelio ugraditi plin u auto vw bora 1.6 16v 77kw pa molim sve vas koji imate ili iz iskustva znate koji se tip plina dobro pokazao? Znam za Atiker da ima ovlasteni servis u Zivinicama, ali sam cuo da su lovato,brc,ac stag bolji.. koliko je to tacno i dai ima jos neki veci servis za ugradnju??
 
Imas druze na Husinu prema Zivinicama auto servis Crveni, momci super urade plin ja sam kod njih vec 2x ugradio plin nikad nisam imao problema, najbolje ti je provjeri kod njih koji je plin najbolji za tebe tj tvoje auto :)
 
Član
Ja bi uradio atiker, ovlasten je za to sto radi, danas sutra nesto zapne imas se gdje obratit
 
Evo nekoliko informacija što ja posjedujem, kao što momak navodi imaš Atiker u Sarajevu pored Elektroprivrede. Ali daleko od toga da je ovlašteni uvijek najbolji servis. Ako te interesuju specijalne izvodbe boca koje će bit baš po mjeri da što manje prostora gubiš u autu to imaš u jelahu nezz ime firme. Renomirani proizvođaci su Stag, Atiker, BRC,itd... Ako izabereš bilo koji od ovih proizvođača bit će sve ok. A što se tiče ugradnje srijeva sekventa mora biti obavezno iste dužine od mag ventila do dizne na usisnoj grani.
 
@Dzeniii obisao sam sve u tuzli i onda odem u atiker, ispred sam pitao jednu njihovu musteriju za iskustvo,kaze da nikad nikome ne bi preporucio jer vec 3 sedmice dolazi na reklamacije,auto ne vuce,trza,trokira,gasi se i sl. Naravno to je samo jedno iskustvo,ali sam isto tako pitao i par kolega koji voze na plin a ugradili su u istom servisu, ac stag je u pitanju,nikakvih problema nisu imali a prssli vec oko 40k km,pa sam i ja otisao kod njega i trenutno se ugradjuje u auto pa cu javiti utiske. Hvala svima koji su odgovorili i ovdje i na pp
 
Član
@Dzeniii obisao sam sve u tuzli i onda odem u atiker, ispred sam pitao jednu njihovu musteriju za iskustvo,kaze da nikad nikome ne bi preporucio jer vec 3 sedmice dolazi na reklamacije,auto ne vuce,trza,trokira,gasi se i sl. Naravno to je samo jedno iskustvo,ali sam isto tako pitao i par kolega koji voze na plin a ugradili su u istom servisu, ac stag je u pitanju,nikakvih problema nisu imali a prssli vec oko 40k km,pa sam i ja otisao kod njega i trenutno se ugradjuje u auto pa cu javiti utiske. Hvala svima koji su odgovorili i ovdje i na pp

Koliko ja znam Atiker ne ugradjuje nista sem svojih (Atiker) sistema-instalacije i nemaju dijelove drugih proizvodjaca da bi mogli odrzavati ...
 
Top