Koji plazma Cajgere uzet za golfa ?

Koji plazma Cajgere uzet za golfa ?

Član
Eh koje od ova dva da uzmem savjet jer unutrasnjost mi je sva crna ovaj tacho sa plavim osvjetljenjem je bjele boje podloga, a tacho sa bjelim osvjetljenjem je crne podloge. koja od ovih dvije bi se najboplje uklopila sa crnim enterijerom pitam jer mi se vise svida plava svjetla :S

2qtfh38.jpg


331hym9.jpg
 
Član
Uzmes koji se tebi vise svidja. Mislim dzaba cemo mi ovdje naglabati koji je bolji kad ces ti na kraju uzeti onaj koji se tebi vise svidja ;) Ja bih ovaj sto bijelo svijetli :D
 
Član
ma svatam ja to bjeli mi se uklapa i unutrasnjost auto posto je sve crno i crni podloga cajgera i plus svjetlo ovo vuce na eleganciju a druga stvar plavi su vise sportski a bjele podloge koja odskace sa svim crnim unutra pitam samo nebi da kasnije bude ej ciganluka sto nisi ovo od drustva svog kad vec dajem dobre pare da ih dam pametno :S:S ako si me skonto :S
 

187

Član
ja da sam na tvom mjestu ja bi uzeo druge ali bi zamijenio kazaljke (nesta uradio sa njima) da nisu crne..


Sorry za off ali kad je vec prica o cajgerima ima li iko (znate li nekog) da uradi za golfa 4


 
Član
Sa ebay sutra bi trebale doci
2nhfblf.jpg
za ove sam se odlucio.
A cajgere od kojeg auta pasu cito sam seat-a pasu isto :icon_confused:

stefan je napisao(la):
koliko sad kostaju ;) i ja bi mozda prije sa bijelim osvjetljenjem uzeo ;)

ove su 49 eura bjeli a plave one su 39
 
Top