Koji Pioneer prednji zvucnici ?

Koji Pioneer prednji zvucnici ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle ovako drustvo, imam HU Pioneer DEH-6000UB, i na serijskim zvucnicima u Skode sasvim pristojno buba bassovi, ali kao da ima odredjena frekvencija koju en moze proizvesti, pa pocne "prdit" zvucnik i distorzija pocne...sad ja vas pitam koje Pioneer zvucnike mogu staviti, da dobro udaraju, da su kvalitetni i da ne moram kemijati i nek edistancere stavljat i slicno...i da Pioneer mora biti, necu one price "Kakav Pionner imas DSL.ove dobre zvucnike"itd...:D
 
Početnik
ja mislim da su ti first austria bolji od toga ili ako nadjes one top modele od Bira-e
 
Član
E muha kad me vec zajebajes, dabogda ti zena i punica jace kvocale u decibelima, nego ti alpine i DLS uspio izbacit na dragu :D
 
Član
E ovako ljudi, ja se malo raspitao sta mogu nabavit i smanjeno je na ove modele...

TS-1756II ( 64KM )
TS-1785 ( 111KM )

TSA-1711 ( 120KM )

A rece mi ciko da mogu nabaviti i dvosistemce sa skretnicama koji vec spadaju u domenu woofera, a kod im je:

TSA-172C ( 130km )

E sad ja bi uzeo ove 172C, ali ima li smisla njih uzimati, kad mislim woofer u gepek kasniej stavljat 307-icu od 400W RMS-a ?...hoce li biti previse bassa, nedovoljno srednjih/visokih ?

BTW. Ako je previse ove 172C-e, recite onda od gore ostala 3 modela koji se moze ugraditi i koji bi mi bio najbolji ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top