Koji od ova dva laptopa kupiti??? HITNO

Koji od ova dva laptopa kupiti??? HITNO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako prijatelji, sutra idem da kupim laptop al dilema je koji izabrati od dva ponudjena!! Znaci ne dolazi neki treci laptop u obzir sem ova dva.

Evo linkovi sa pika, pa volio bih da mi pomognete u odluci :

HP DV7

ILI

HP Probook 4710s


Eto pa pomozite u odluci :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Ako vec mora biti jedan od ova 2 onda defitinitvno ovaj HP Probook 4710s, ovo je ipak za jednu klasu bolji od onog prvog ;)
 
Član
emil_15 je napisao(la):
mdeebosna je napisao(la):
Ako vec mora biti jedan od ova 2 onda defitinitvno ovaj HP Probook 4710s, ovo je ipak za jednu klasu bolji od onog prvog ;)

Slazem se ;)

Nesto sam malo citao kako im je lose hladjenje jer su odozdo potupno zatvorenii :S Hladnjak sa strane :icon_rolleyes:
 
Imao oba, dv7 je sminka po meni ljepsi lapas za koristiit prijatniji oku dok je ovaj drugi dosta cvrsci kao kvalitetnije odradjen, sa dv7 serijom je hp prevazisao problem pregrijavanja grafike nije ucestal kvar kao na prijasnjim dv6 i dv9 serijama, po meni ovaj 4710s uzmi neces se pokajati prijatno sam iznenadjen i cijenom, sad normalno sve zavisi ko je i kako ga koristio. Prednost dv7 serije ti je vise zastupjen na trzistu sto se tice dijelova oklopa, baglama, koje u HP laptopa stradaju na lijevoj strani dok za 4710s tesko ces naci al cuvaj i sa srecom uzdravlju i veselju bolji jos uzeo ;)
 
Član
HP sam uvijek kupovao i nikada me nije razocarao.... po meni medju 4 najbolje i najkvalitetnije marke na trzistu!!!
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Imao oba, dv7 je sminka po meni ljepsi lapas za koristiit prijatniji oku dok je ovaj drugi dosta cvrsci kao kvalitetnije odradjen, sa dv7 serijom je hp prevazisao problem pregrijavanja grafike nije ucestal kvar kao na prijasnjim dv6 i dv9 serijama, po meni ovaj 4710s uzmi neces se pokajati prijatno sam iznenadjen i cijenom, sad normalno sve zavisi ko je i kako ga koristio. Prednost dv7 serije ti je vise zastupjen na trzistu sto se tice dijelova oklopa, baglama, koje u HP laptopa stradaju na lijevoj strani dok za 4710s tesko ces naci al cuvaj i sa srecom uzdravlju i veselju bolji jos uzeo ;)

Hvala prijatelju. Sutra cu otici do lika da pogledam oba laptopa u kakvom su stanju iako mi je kazao da nema ogrebotine ni na jednom. Mene i brine pregrijavanje jer imam evo dv6000 pa prilicno se grije. Sta ja znam, kao prilicno je bolji sa performansama 4710s a i aluminijski oklop :icon_confused: Hvala prijatelju na svemu ;);)
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Po testovima HP je najgora marka, dok je Asus najbolja. ;)

Da naravno bolji je ASUS MSI FUJITSU ACER Packard Bell Samsung i Hitachi itd.... ne znam kakav je to test bio...:icon_question:
 
Član
Što se tiče performansi 4710s je bolji. AMD ne moze ni prići Intelu ni po čemu. A drugo, isto bih preporučio da ne uzimaš HP, opšte poznat je problem sa grijanjem, što veoma skraćuje vijek trajanja komponenti, ali naravno, odluka je na tebi.
 
Svaki HP koji sam koristio se grijao po meni previse, morao sam ruke dizati jer je bilo nepodnosljivo, kao da sam ih na razanj stavio :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top