Koji ključ naručiti na Internetu za passat 2001

Koji ključ naručiti na Internetu za passat 2001

Član
Pozdrav svima.
Hteo sam da naručim preko Interneta ključ za vw passat 2001 godiste da bi posle odneo kod majstora da mi nareze i iskodira ključ.
Interesuje me na kojoj frekvenciji rade ključevi da bi sa njim mogao otključavati i paliti auto?
Da li ovaj odgovara kao na sliciScreenshot_2017-04-18-19-53-19.png ?
 
Član
To druze odes u kljuc servis i oni ti naprave kljuc bez problema bez da bilo sta narucujes preko ebay.a

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sve je to ok samo sto u ključ servis traže 90 eura za jedan ključ.
Mislim da je previše.
 
Član
Sve je to ok samo sto u ključ servis traže 90 eura za jedan ključ.
Mislim da je previše.
Neces jeftinije proci ni ovako. Racunaj kljuc, postu, urezivanje kljuca i jos programiranje. Na sve to dodaj mjesec dana da kljuc dodje pa vidi sta ti je isplatnije

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sve zavisi, ja sam za Puga dobio ključ za 50km. 35km na eBay, kodiranje u ovlaštenom 15km. Jedino što sam imao stari mač od pokvarenog ključa, pa nisam mora narezivati, ali neka je i to 10km, ukupno bude 60km.
 
Član
Ja opet pitam clanove foruma da li odgivara ovaj ključ sa frekvencijom od 424 mhz kao na gornjoj slici sto sam postavio?

Hvala.
 
Odvoji svoj daljinac od kljuca i sitnim slovima imas ispisano koliko mhz je tvoj kljuc ;) i po svojim mhz naruci sebi i ne vjeruj na rijec da ces u servisu proc jeftinije
Cca 17 eura nov kljuc s daljincom i immo
5 eura narezivanje
15-20 eura kodiranje i prijavljivanje
 
Član
Imate li preporuku kakvog majstora koji se bavi tim stvarima u okolini tz...obisao sam barem 5 "navikanih" majstora koji se time bave i niko ne moze da mi sredi daljinsko otkljucavanje na kljucu, nevjerovatno
 
Top