Koji izabrati digitalac ??

Koji izabrati digitalac ??

Član
Bolje slike ima taj Canon, bar nocne sa stativa, ovaj Fuji do 4 sekunde ekspozicija, Canon 15-ak. Po danu je bolji ovaj Fuji, veci objektiv, 10x zoom...
 
BHT Ovisnik
kontam bas zbog toga i nocne da su bolje,koristim stativ cesto,al ne slikam nikad sa ekspozicijom,to tek kada se nesto krece,uvijek zaboravim,slikam odmah pa mi bude slika tockasta,kao pikseli ako povecam malo ISO,a kad smanjim mracna puno
 
Član
Pa zato koristis duzu ekspoziciju, ISO broj najnizi koji moze, a ekspoziciju produzis i nisu tackaste onda...
 
BHT Ovisnik
hvala na savjetu,bas cu pokusati,to sam radio prije kada bih zelio istaknuti stope,svijetla il sl.,a ovako akda slikam nikada mi to nije bilo na umu:cool:
 
Član
33blqnc.jpg

OLYMPUS MJU-7040 =235KM

:icon_smile:
 
Član
@col3: uvijek u tamnijim uslovima stavi na ISO 100 (ili 80,ako podrzava)...povecavanjem ISO broj dobijes tzv. šum...moze se i to ispeglat u photoshopu,al ces bolji rezultat imat sa manjim ISO brojem i duzom ekspozicijom...ja to koristim kad hocu postici neki efekat,recimo ovako
285405_157011471043941_100002052668983_302697_8052033_n.jpg

@pokretac teme...ak je za djevojku onda nije toliko ni bitno,sumnjam da ce ona ganjat stativ i slicno,kupi neki koji ti se cjenovno uklapa u budzet,canon recimo,il ove general electric sto ti preporucuju...i zamoli djevojku da se ne slika u wcu:lol:
 
Član
hahahhahhahaha ..dobri ste
Hvala svima na savijetima i prijedlozima jos cu pogledat par njih pa uzeti ..
LP
 
Član
Nasao sam u Imtecu lijep na akciji ..pravo zenski :icon_biggrin:
Sta mislite jel valja
http://shop.imtec.ba/bs/digitalni-fotoaparati/7270-nikon-coolpix-l23-crveni.html
 
Član
Opet ja :icon_biggrin:

Najmanji zoom fotoaparat na svijetu - Samsung ST30 je nevjerojatno malen, veličine kreditne kartice.

308jgbr.jpg

185KM :icon_smile:
 
Član
akka je napisao(la):
Nasao sam u Imtecu lijep na akciji ..pravo zenski :icon_biggrin:
Sta mislite jel valja
http://shop.imtec.ba/bs/digitalni-fotoaparati/7270-nikon-coolpix-l23-crveni.html

za to para,dobar ;)
 
Član
Hvala @namikbih i @edoze al mislim da cu ovaj u Imtecu kupiti..,imaju dobar izbor a i cijenu su dosta jeftinije neg inace
 
Top