Koji (dvd) player uzeti?

Koji (dvd) player uzeti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobri ljudi, dajte savjet:icon_smile:
aBd sada 28 aprila dolazi rodbina preko bare, pored hw-a reko da mi donesu i neki mali dvd za auto:D

Prvo pitanje jesul tamo u americi isti playeri, mislim ne rade na drugoj voltazi ili sta ja znam:icon_question:

Ovaj mi zapeo za oci:
boss BV7965
http://www.bossaudio.com/main/991
ovdje su detaljnije slike:
http://www.sonicelectronix.com/item_17608_Boss+BV7965.html
i da na amazonu je oko 150$...

ima 80Wx4, usb, aux, sd, skida se citava plocica sto svakako odgovara, da ne mami puno, i nije ts, neka meni onog "koluta" za pojacavanje, a ima 3.6" display ono "furke radi" da vrti spotove i sl.

Eh mozel on stati meni u fabiju a da ne rezem/skalpiram pola auta?
Laik sam, ne razumjem se i ne znam kako to ide oko dimenzija, jesul "univerzalne ili kako vec?

Svaki savjet/prijedlog dobrodosao;)
 
Član
Kontao sam, ali jbg, mami puno, jer mu ostane pola plocice, tj, vrh ekrana, koji strsi i bas ono "privlaci"... a kradu sve zivo... a i ja nema gdje ne parkiram sve, u svim mogucim zabitima i sl.

Tako da bi radije neki "obicni" umjesto trenutnog playera, ali da se fino skida citava plocica. Ionako ne mislim filmove gledat, ovaj bi mi bio sasvim ok, 3.6" za spotove i nista drugo, vise da se razbije monotonija:D...

Eto samo kako to ide oko dimenzija , jel moze ovaj stati u jedan onaj "slot"?
 
Član
Limpi je napisao(la):
Kontao sam, ali jbg, mami puno, jer mu ostane pola plocice, tj, vrh ekrana, koji strsi i bas ono "privlaci"... a kradu sve zivo... a i ja nema gdje ne parkiram sve, u svim mogucim zabitima i sl.

Tako da bi radije neki "obicni" umjesto trenutnog playera, ali da se fino skida citava plocica. Ionako ne mislim filmove gledat, ovaj bi mi bio sasvim ok, 3.6" za spotove i nista drugo, vise da se razbije monotonija:D...

Eto samo kako to ide oko dimenzija , jel moze ovaj stati u jedan onaj "slot"?

Ja radije nebi nikako , nego taj dvd sa malim displayom ...bgm..a ti kako hoces..jer nedobijas puno..skoro nista..nez koji ti je sad player ali ako imas usb sasvim dovoljno...A onaj vec ima i navigaciju , 7" monitor , mogucnost zadnje kamere itd drugar moj...Ali ti znas najbolje..Veliki pozz
 
Član
Ionako sam kontao trenutni pioner deh2900( bez usb-a ili ikakvih dodataka, sto je najveca mana jer nema usb) zamijeniti za nesto bolje. Ali meni je vazno da se novi i fino uklopi, normalno da ima usb,sd i jos nekih "djida"... Da mi treba navigacija ili veci display za filmove uzeo bi neki koji bi fino legao u ona dva utora, da fino izgleda:D

Posto mi navigacija ne treba, a i da treba imam na mobu, filmove ionako ne mogu ni gledat ni na 7", a te velicne su ovi na izvlacenje uglavnom, meni licno nesto i nakaradno izgleda. Barem u fabiji, dobro da je neko vece/luksuznije auto, a kog ce mi kamera u fabiji, niji sleper da mi treba pri parkiranju:D

Tako da meni vise trenutno odgovara neki recimo oko 4.5", mozda ovaj:
http://www.sonicelectronix.com/item_17609_Boss+BV7989.html

Ove na izvlacenje ne bi iz vise razloga:
-samo se pola plocice skida, a ostatak viri i zove narkomane i kompaniju
- meni na ovoj slici djeluje nekako "nakaradno",
-ne znam kako podnosi rupe i sl, da ne otpadne:lol:, i cesto uvlacenje/ izvlacenje, dnevno znam upalit/ugasit auto milion puta...

A znal ko kako idu dimenzije kod ovih:
http://www.sonicelectronix.com/item_17609_Boss+BV7989.html
ili ovaj:
http://www.sonicelectronix.com/item_17608_Boss+BV7965.html
mogul stati u onaj jedan predvidjeni otvor bez problema??

A sa nekim od ova dva bi dobio poprilicno: usb, sd, aux, daljinac:p, hmm jace izlaze 80Wx4?, i naravno "ljepsi", interesantniji display na kojem bi male tete igrale:lol:
 
Legend
iz iskustva....
druze izbjegavaj te lijeve proizvodjace,svi oni nude puno za malo para ali to je kvalitetom nula ,nekoliko sam ih izmijenjao i ta navedena snaga je vjerovatno PRE napuhano samo
dvd playeri sa motorizovanim displayom.....imao sam neki pro vision,.....nov i radio je 3 mjeseca pa je display izlazio i ulazio kad je on htjeo,a ne kako ja hocu,....da bi na kraju crko ....

bolje uzmi polovan dvd ,....alpine , jvc , pioneer , sony ....isl jer su kvalitetom bolji,i zvukom i svakom dr smislu

evo ti odlican HU ,....za fine pare...
http://www.pik.ba/artikal/221972/auto-cd-dvd-jvc-kd-avx-33/

vec ima mali ekran,ti ako hoces,lako je nakaciti npr7" posebno display

i potrazi malo , bilo je jos slicnih tema na forumu
 
Član
Boss koliko ja znam nije neki lijevi proizvodac,.... a ne mislim uzimati neki krs.
A gore sam naveo da cu dobiti iz Sad-a, dakle necu ovdje uzimati. Tamo su ti kinoberi do 100KM sa svim zivim dodacima, sto naravno ne bi ni za zivu glavu;)

Mene najvise zanima jel sve ostalo isto sa americkim modelima, da ne rade na drugoj voltazi?
 
Legend
ok kako ti kazes

nebi trebao imati problema,12V je i tamo i ovamo,osim sto neki amer playeri ne hvataju nase radio frekvencije
 
Član
To me i zanima, ko ce mu ga znati, da nisu zastitili svoje trziste i stavili drugi napon;)

A za radio stoji da hvata i europske, a ionako ne pamtim kad sam slusao radio...
 
Član
Limpi je napisao(la):
To me i zanima, ko ce mu ga znati, da nisu zastitili svoje trziste i stavili drugi napon;)

A za radio stoji da hvata i europske, a ionako ne pamtim kad sam slusao radio...


ovaj s pika limpi preporucujem da ne uzimas a 150 $ za boss nije puno jos ak uzmes u obzir da je dolar toliko pao a neces ga ovdje nac sigurno boljeg za te pare
 
Član
Znam, to malo iznad 200KM za nov boss:icon_smile: A za 200km, nema kod nas novog ni pionira bez lcd-a da valja...
 
Član
Ovaj pioner sada mi nikako ne odgovara jer nema usb-a, ili sd... a gledam po radnjama novi su oko 300+KM, tako da cu ko zapeta puska cekati ovaj boss player:icon_smile:
 
Početnik
Limpi je napisao(la):
Ovaj pioner sada mi nikako ne odgovara jer nema usb-a, ili sd... a gledam po radnjama novi su oko 300+KM, tako da cu ko zapeta puska cekati ovaj boss player:icon_smile:


jel dodju nun coke i shuriken sa njim ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top