Koji bi automobili željeli posjedovati. !

Koji bi automobili željeli posjedovati. !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
eh da vidim da bi neko posjedovao i kyrona i actyona...nevjerovatno

ma jaro,kyron 1 je ruzan skroz nazad,al je 2 bolji dosta,i nazad,interijer meni premocan,agregati strojevi:D
actyon mi je samo zanimljiv;)
stvar ukusa;)
 
Član
CL 500 novi, C-klassa nova AMG,Lamborgini Gallardo LP560,Audi S4 novi,Audi R8,Ferrari Enzo,SLR Mclaren,BMW M5,Porsche Carrera GT.........eto to nekako uzi krug....................
 
BHT Ovisnik
ford mustang gt500 il eleanor,camaro ss,to je od ovih bjesnih,a od normalnijih bmw E60 3.0d dosta:icon_biggrin:
 
Član
edoze je napisao(la):
mercedes g55 amg,ssangyong rexton 2,kyron 2 il actyon,mitsubishi outlander,nissan murano,kia sorento
a luksuzni,mitsubishi lancer,honda civic,nissan gtr,skoda superb,corvette z06,shelby gt500(eleanor):D
jednim od ovih bi bio prezadovoljan:D

a mogo bi i ja ovu korvetu :D al onu zr1 (haman da je ta oznaka) kubika i konja kolko ti bog hoce, dere sve zivo
 
Član
edoze je napisao(la):
mercedes g55 amg,ssangyong rexton 2,kyron 2 il actyon,mitsubishi outlander,nissan murano,kia sorento
a luksuzni,mitsubishi lancer,honda civic,nissan gtr,skoda superb,corvette z06,shelby gt500(eleanor):D
jednim od ovih bi bio prezadovoljan:D

jaha je napisao(la):
CL 500 novi, C-klassa nova AMG,Lamborgini Gallardo LP560,Audi S4 novi,Audi R8,Ferrari Enzo,SLR Mclaren,BMW M5,Porsche Carrera GT.........eto to nekako uzi krug....................


pa vama je lakse bilo reci koji ne biste :lol:
 
Član
knoxville je napisao(la):
nista vise :)

21745182102dcef53hl9.jpg

POTPIS KAO ZGRADA...samo da omoguce da se ovakva auta mogu registrovati, i ja je uzimam!!!
;)


...jedino drzava me sputava da ispunim sebi san!!!
 
Član
quattro je napisao(la):
opel astra g opc II

zna covjek sta valja...... i ja bi isto OPEL ASTRA G OPC 2 TURBO, 200 HP to je ono realno a ne realno bilo koji audi S linije i naravno san svih snova VELICANSTVO AUDI R8.......

6ej7552kn6.jpg
[/url][/img]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top