Koje zvučnike kupiti??

Koje zvučnike kupiti??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fele je napisao(la):
jojo je napisao(la):
Kupio prije 8 mjeseci otprilike u Hrasnom u Robotu ali ima ih jos mi gledali poslije

ccc bio ja neki dan nije nista bilo :D samo vi postove redajte a nigdje veze.

:icon_redface::icon_redface::icon_redface: ma rade sad nes premjestaju ima ba inace mi gledali ja ih vidio bar 5 puta tamo
 
Član
oticu do robota (najblize mi), a inace nemam neku odredjenu marku ali da nije First, Sangyong i to

Sony, Pioneer, Kenwood ...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja bih ti sony preporucio, jer sam vidjeo da imas Sony player pa iskombinuj neke koji mogu na njega.
 
Legend
uzmi pioneer,kolko tolko pristupacan po cjeni a bolji je od sony-a,......cjene su tu negdje u oba branda.... i napravi pozada dasku od panelke,bolje prenosi zvuk,imaces i malo lupke od bassa (kolko tolko)
 
Član
i ja bih prvo pioneer gledo ... pa tek soni ...mada fini su xplod 3sistemci... malo preko 1ooje su cini mi se ... sad nisam sigurna gdje sam vidio ... prosetaj robot hrasno ili mobil media... to ti je 2 min ...
 
Član
evo kakvi su kod mene pioneer 220w bez pojacala 17cm trosistemci

00010087.jpg


a imaju i u elipticnom obliku kao ovi

g_14420008.jpg
 

IGY

Član
imas u mercatoru panasonic oko 120 km nisam siguran, jaran mi kupio nedavno i ino sviraju, a isto tako imas u robotu u hrasnom pioneer oko stoje, mislim ja bih ipak isao na varijantu pioneer ili kenwood, a imas i u data projektu isto finih stvari pa pogledaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top