Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brend) automobila?


  • Total voters
    185
Golf dizel i Pasat te de crveno I .... :smajli44: :D






























on topic: Kao što je rekao GTI FAN, sve marke imaju neke zanimljive modele, i glasao sam za neke sa ove liste upravo zbog pojedinih modela. ;)
 
Član
svaka marka ima rugobe i ljepotane, manje vise....
kad smo kod honde recimo meni je jedan od najljepsih u klasi novi accord , pa honda prelude isto prelijepa, pa NSX, pa cr-x noviji civic mi je dobar itd ima modela koje bi rado vozio,dok recimo pomenutu skodu osim rs modela ne privlace me nimalo.... starije alfe mi se ne svidjaju previse ali nove su strasne, bmw takoder od 95-te na ovamo,pezo 406-407 cupe strasan, pa starije mazde i nissani su jebeniji od novijih , od audija sto novije to bolje i ljepse..itd. od svakog po nesto :=)...sve je to do ukusa tako da je bezveze pricati ;)
 
Član
gaga je napisao(la):

Ako ukljucis najminimalnije mozak shvatices da je svrha istrazivanje koje su marke automobila najpopularnije medju forumasima, koja bi druga svrha mogla da bude? + da se desava nesto na forumu koliko toliko zanimljivo.
 
Član
pusti covjeka da odmara mozak, npr. koja je svrha ovog foruma uopce :D

p.s. tema je dobra, kao i one za naj auto foruma, ostalo se sve svodi na off i 'jutjub' :D ;)
 
AnDel je napisao(la):
pusti covjeka da odmara mozak, npr. koja je svrha ovog foruma uopce :D

p.s. tema je dobra, kao i one za naj auto foruma, ostalo se sve svodi na off i 'jutjub' :D ;)

a ja mislio da je svrha ovog foruma da se nadje koji ogovor na pitanja tehnicke prirode i savjet koji je nastao iz iskustva
ali nee, ovo je ipak Bosna:lol:
 
Top