Koje su ovo felne????

Koje su ovo felne????

Početnik
Jel zna neko tacan naziv ovi felni i koja ima je cjena...

Slika je losa ali nemam nijednu drugu :icon_mad:

http://i56.tinypic.com/2pq9iy0.jpg
 
Početnik
najvjerovatnije za koji dan cu da ih dobijem u zamjenu za moje 1 za 1 covjeku valjda dosadile :) (a meni se svidjaju da to nije normalno)

a moje su ove

http://img827.imageshack.us/img827/1455/cimg3083.jpg

I jos nesto mozda i presudno ovde. Jel mogu da se stave felne sa Opel Kadet-a GSI na mog Megana coupe 2002god 4X100 raspon rupa kod mene ja mislim da je i kod njega ali ona centralna rupa me brine jesu iste a kakve sam srece nisu ni blizu iste :S
 
Član
Kolika je ono kod Renoa, kod VW-a i Opela je mislim 57 mm, ma hajde ako ne mogne prosiri, ako bude veca metni prstenove :cool:
 
Početnik
dobra znam ja sta mi je ciniti ako nisu iste :) ali najgore sto i nisu iste vec sam provjerio :)

kod mene je 60.1mm a na kadett-u 56.5mm... Sto znaci da meni treba prsten a njemu da se prosiri.

Koliko je to od prilike para da se odradi i jel zna neko gde bi to mogo uradit Bijeljina, Zvornik, Loznica???
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
dobra znam ja sta mi je ciniti ako nisu iste :) ali najgore sto i nisu iste vec sam provjerio :)

kod mene je 60.1mm a na kadett-u 56.5mm... Sto znaci da meni treba prsten a njemu da se prosiri.

Koliko je to od prilike para da se odradi i jel zna neko gde bi to mogo uradit Bijeljina, Zvornik, Loznica???

cekaj ili si ti pogrijesio ili ja grijesim, ti stavljas felgu od Opela kod kojeg je cent. rupa 56.5 na Renoa cent. rupa 60.1 sto znaci da trebas sirit, a da on stavlja tvoje trebaju mu prstenovi, mislim da to nije skupo, nema puno posla samo se raspitaj jel ima posljedica ako se prosiri rupa ;)
 
Početnik
da da upravu si malo sam se zahebo :)...

Pa nemam pojma nisam nikad nista oko toga radio jbm li ga valjda ne smeta mslim nebi trebalo da smeta da se prosiri sta ja znam valjda ce se neko pametan javiti da kaze sta o ovome ne znam videcemo :)...
 
Član
to mozes uraditi bez problema...
a evo ti mob od momka da ti to odradi na strugu...
065455391
samo napomeni da sam ti ja dao broj...
 
Početnik
hvala za broj videcu sta cu mozda i ne uzmem ima mnogo posla ja trebam sve to da platim znaci skidanje guma sa mojih felni pa skidanje guma sa njegovih pa ovu obradu pa montiranje balansiranje za obe to ce me izaci vise nego da kupim jos jedan komplet felni ne znam videcu sta cu :)
 
Top