koje opruge clio2 ph2 1.2 16v LOCK

koje opruge clio2 ph2 1.2 16v LOCK

Član
u potrazi sam za oprugama for maj krš
znao sam za zadnju desnu da je pukao zadnji prsten ali danas kada sam digao auto na dizalicu ista stvar i na lijevoj :icon_eek: Posto sam auto dizao kako bih promjenio aksijalne lezajeve i nosace amortizera na moje odusevljenje nakon sto skidosmo amortizer vidjeh da je pukla i prednja lijeva opruga :cool: Ne mogu vam opisati koliko sam ljut :icon_mad: Ne kupuju mi se orginalne zato sto su pukle nakon 76000 Smece! Sta da cinim??? Sta i gdje kupiti povoljno :icon_question:
 
Početnik
RE: opruge clio2 ph2 1.2 16v

a stani pukla ti torzija ??

a do mene je sad sam procitao....ako ti pase sa lagune I ja ti to imam,fabricke njene..:D
 
Član
RE: opruge clio2 ph2 1.2 16v

Druze vidio sam za clia prodaju se opruge za clia 2ph2 na pik.ba potrazi i bile su jefitne skorz ...i da jel mislis spustati auto ili traziti neke normalne heh ...pozz
 
Član
RE: opruge clio2 ph2 1.2 16v

vidio sam oglas - ako mislis na one apexove zute nije to to Zadnje su mnogo krace u odnosu onih sa slike ;)
ne bih spustao auto ;) Uzeo bih nesto normala sto ne bi puno odstupalo od fabrickih a da je cijena i kvalitet korektan Da radije bih nove :cool:
 
Član
RE: opruge clio2 ph2 1.2 16v

eh onda stvarno samo kes odlucuje ...koliko si spreman izdvojiti...imas kod muhe u caraudiu...i ko taxibar-a javi trebalo bi da sta ima ...pozz i da to sto prije napravis
 
Član
RE: opruge clio2 ph2 1.2 16v

slusam preporuke za opruge ;)
nije valjda da ste svi zagevindati il nemate doticne na vasem ljubimcu :cool:
 
RE: koje opruge clio2 ph2 1.2 16v

obrati se Taxi-baru sa svojim zeljama,ili eventualno obliznjem otpadu,samo stvar je u tome sto rijetko razdvajaju opruge od amortizera,ali pokusaj..jeftine a nove,cisti fus,nikad nece biti kao sto je bio,a orginalni skupi brate
 
Član
RE: koje opruge clio2 ph2 1.2 16v

znam a znas i sam kada smo spuru radili ;) Ispade da ga je nevidljiva opruga handrila a spura bila ok Malo zapinje na puni lijevi al zapinje i meni u padze pa nek saceka a dotad mi ostaje da se raspitam sta i kako ;)
 
Top