Koje gumene patosnice kupiti?

Koje gumene patosnice kupiti?

Član
Ja sam ovdje uzeo tipske i pravo sam zadovoljan nisu ni skupa a originalno izgledaju, kvalitetna guma ne smrdi ko kineska .
http://irmineu.pik.ba/
 
Član
U mene kolega uzeo u Robotu, neko jeftino pretpostavljam kinesko sr*nje, ej da vidiš ti što je to... nemožeš ući u auto od smrada...kolje za oči, nemožeš disat u autu... kupi neke u autodijelovima, da da nisu skupe ni jeftine....;)
 
Član
Yellow je napisao(la):
U mene kolega uzeo u Robotu, neko jeftino pretpostavljam kinesko sr*nje, ej da vidiš ti što je to... nemožeš ući u auto od smrada...kolje za oči, nemožeš disat u autu... kupi neke u autodijelovima, da da nisu skupe ni jeftine....;)


Ne znam ove moje su sa slike iz Robota i ne smrdi ništa. :icon_rolleyes::icon_question:
 
Član
kod tih gumenih aftermarket najvaznije potrefit neke da ne smrde, neki cim se upali grijanje pod nogama zasmrde fino...

i trazit po radnjama autodijelova zamjenske ali za bas taj model auta, da ne letaju, obicno 40-60km... ovako kao sto je "mirsado postavio u linku ;)

dok original jeste skuplji, ali uzmes jednom i traje koliko i auto, pa i vise... ono ko misli duze ostavit auto, uzmes ih i miran, a fabrika je fabrika, pase u milimetar, cak i skodini :D
 
Član
te iz robota imam ja u Passatu dvije godine, ma kao nove;) da napomenem auto je na taxi-u :D platio ih oko 20KM
 
Član
Imas u bingu onih gumenih sa crvenom i placom sarom kod mene su dugo vec ja uzeo na arizoni nisu lose, ne kontam kakve su to kod tebe pa si uspio poderat :icon_rolleyes::D

Mora du ribe stiglama nesto zapinjale u njih pa ih poderale :D:lol:
 
Administrator
vidis adi na slici desne http://img87.imageshack.us/img87/4996/pa250001.jpg e te su se poderale od vozaca i onda je prebaceno od suvozaca, pa se i ta patosnica podere i nadje privremeno neka kao sto vidis na slici lijevo. Što su prljave zanemari:D

Uglavnom smeće su
 
Član
Ima ljepsih i kvalitetnih od ovih svakako vec za 25-30 KM ;)
Otidji do binga pa vidi pasel ti sta ;)
 
BHT Ovisnik
ja imam ove,cini mi se da su kao u tebe u suvozaca i jako sam zadovoljan,prvo sam ih imao u jetti cak 2 godine da se nije niti jedan poderao,samo ga malo bio s vapom probusio,al se nije derao,rekao sam samo cu iste takve opet uzeti,i sada sam opet kupio za volva,izrezao ih i drama sluze,stavio ih preko njegovih originalnih,u bingu su 25km,robotu 19km:icon_smile:
img3216c.jpg

img3217q.jpg


inace je cisto ko suza,ne zamjerite:D

u volvu ih nemam dugo,mozda nekih mjesec il jace,kako je pocelo lose vrijeme tad ih uzeo,zimska oprema:D ali u jetti je svaki dan se ulazilo izlazilo,doks am isao u skolu s autom stalno je netko trambao,stvarno nikada se nisu poderali
 
Administrator
Upravo te Marko. I to sam prije 3 godine kupio u Bingu bas i veoma brzo se poderale. Vec sam gore napisao vozaceva prvo pa kad se ona poderala stavim od suvozaca na vozacevo mjesto i ona se poderala. Mozda takva serija losa dosla jbg. I to ova "rebra" u komadu otpadala :S
 
Član
uzmi iz kamiona :lol:

hajde nije mudro slovo, vidi u frankofazu imaju oni nekakvih mozda su malo bolje nego ove u bingu i slicno, a imamo i mi sad robot sa ovim smrdljivim glupostima
 
Administrator
pa nemoj nas brukat da nismo imali robot:lol:

jbt kamion, tamo je linoleum po citavoj kabini:lol::lol:

:icon_exclaim:
 
Top