Koje gewinde kupiti ?

Koje gewinde kupiti ?

Član
Ovako posto nemam nekog iskustva sa gewindama,intresuje me koje bi gewinde bilo najbolje kupiti, mislim koja marke su najbolje, u pitanju je golf 2.
Unaprijed hvala ;)
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):

Ma znam drug ne bi ni ja polovno,nego koja marka je onako medju boljim,to me interesuje :cool: a jos jedno pitanje koliko su isplative gewinde,koliko mogu trajati ili da kupujem opruge,sta mislite :icon_question:
 
H&R....KW... samo spremi oko 600 do 1000E
a imas i jeftinije verzije poput JOM,RACELAND....one su ti oko 200E.
U svakom slucaju je bolje imati gevinde,samo koliko para toliko muzike;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
H&R....KW... samo spremi oko 600 do 1000E
a imas i jeftinije verzije poput JOM,RACELAND....one su ti oko 200E.
U svakom slucaju je bolje imati gevinde,samo koliko para toliko muzike;)

pa ja sam i kontao neke gewinde uzeti za nekih 500 KM,ugl hvala puno na pomoci ;)
 
Amer13 je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
H&R....KW... samo spremi oko 600 do 1000E
a imas i jeftinije verzije poput JOM,RACELAND....one su ti oko 200E.
U svakom slucaju je bolje imati gevinde,samo koliko para toliko muzike;)

pa ja sam i kontao neke gewinde uzeti za nekih 500 KM,ugl hvala puno na pomoci ;)

Onda nemoj pitati koja je bolja marka...jer su te od 500km najjeftinije i naravno najlosije.Ali sluze svrsi;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Amer13 je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
H&R....KW... samo spremi oko 600 do 1000E
a imas i jeftinije verzije poput JOM,RACELAND....one su ti oko 200E.
U svakom slucaju je bolje imati gevinde,samo koliko para toliko muzike;)

pa ja sam i kontao neke gewinde uzeti za nekih 500 KM,ugl hvala puno na pomoci ;)

Onda nemoj pitati koja je bolja marka...jer su te od 500km najjeftinije i naravno najlosije.Ali sluze svrsi;)

oke hvala puno na pomoci moze lock
 
nedaj da te sputavaju...te jeftine su sjajne i ja ih skino nakon 3 godine voznje i 40000km i bile u dobrom stanju...prije neg sam ih skino na tehnickom pokazale 95-97% zivota...znaci malo potrosene...javi se ako hoces na PM da ti probam ja nesto zbavit...a sto se tice polovnih vidis fino ako su ispravne kupis...jer nije to tolko kvarljiva roba...
 
tito_i_partija je napisao(la):
nedaj da te sputavaju...te jeftine su sjajne i ja ih skino nakon 3 godine voznje i 40000km i bile u dobrom stanju...prije neg sam ih skino na tehnickom pokazale 95-97% zivota...znaci malo potrosene...javi se ako hoces na PM da ti probam ja nesto zbavit...a sto se tice polovnih vidis fino ako su ispravne kupis...jer nije to tolko kvarljiva roba...

Nitko njega ne sputava...lik je pitao za bolju marku a planira dat 500km za gewinde...ja sam mu samo rekao realnu cinjenicu...koliko para toliko muzike,a ako negdje imaju H&R ili KW gewinde za 500km ja uzimam dvoje odmah:icon_smile:
 

IGY

Član
prodavacu ja svoje weitec kupljene nove prije godinu i nesto......
ako ti nije hica strpi se dok ne prodam auto, do tad ih ne skidam :cool:
 
Član
igy nemoj sad i drugim nudit, nego na pm posalji cijenu koja bi se mogla ocekivati :icon_biggrin:
 
Top