Koje felge za golf mk3

Koje felge za golf mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
na svom golfu sam imao 14,15,16,i17 ...... vjeruj mi optimum je 15" , najvise 16.....17-ka je fuj,ja sam morao probati,pokajao se ...jednostavno prevelike i ruzne,.....svi imamo razlicite ukuse,ali po meni siroka 15-ka sa malim ET-om...falc je za mk3 nesto najljepse sto se moze uraditi;)

ako hoces,iskopam ti slike kako je izgledao na kojima pa vidi,imam slika i na stand ovjesu,i na nizem ...
 
Član
Kolega ima na svojoj trici gewinde i 15ke momo gtr, i auto mi stvarno bolesno izgleda u stock verziji, a u slucaju da oces 16ke pogledaj u oglasima imam ja jedne a i cijena im je povoljna... ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
195 45 ili 195 50 u kombinaciji sa 16" felgama, bilo bi super..

nekako mi 15" malo izgleda na golfu..

13", 14" za keca
15" za dvicu
16" za tricu
17",18" cetvorka
18",19" petica i tako dalje

sto se tice udobnosti, to ti najvise zavisi od amortizera (opruga) i profila gume, 45 i 50 se dosta razlikuju, 55 da ne pricam, dakle skontaj kako hoces da ti se ponasa auto pa onda gledaj ostalo..

sirina gume ce ti najvise uticati na potrosnju (vece trenje) i na stabilnost auta

znaci na Golfa VI idu 20" kad izadje Golf VII 21" za 10 godina kad izadje golf X generacije na njega ce ici feluge 24" ili 25" u jbt :lol:

;););) :icon_exclaim:
 
Član
:lol:
izvini noke,ali se i ja ne slazem sa ovom izjavom...
sve zavisi kako je auto sredjeno,ili kako ce biti sredjeno,i da li ce uopste biti sredjeno... ;)
 
Član
a ima logike u ovome sto je .noKe rekao.... ja nikad nisam vidio golfa V da fino izgleda sa 14-kama, da ga *ebes :D
 
Član
error_xp je napisao(la):
ja ti predlazem uzmi 14 ja imam 14 i bas mome dobro stoje .

Male su 14 barem 15,to je neki optimum sto se tice i udobnosti i izgleda:icon_rolleyes:

Nadji neke 15 sa profilom gume 50, 55 i bit ce tamam i sto se tice i izgleda i udobnosti,mada radije idi na 16 195/50;)

14 nikao na stojadina stavljaju 15 mogu i na golfa 16:icon_smile::cool:
 
Član
Druze, 15-ke (7.5 ili 8j) uz kombinaciju sa gumama 195-45 15 i naravno gewinde.

Par primjera.

nez nam za ove zadnje dal' su 15-ke
 
Član
Eno Cole prodaje svoje RH 15 one su ti lijepe felge pogledaj u oglasima ;)

Ja imam 16 iste onakve RH 320 KM bez guma
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top