Koje felge, ostaviti moje ili Rial ?

Koje felge, ostaviti moje ili Rial ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ove ljubojeve su da ih stavis i sjednes kraj njih i opet ih se ne mozes nagledat, premocne su svegami, eto da se i ja pridruzim sa glasom, pravo mocne fele, mislim da ce bolje stajati nego tvoje sadasnje
na kraju krajeva pokazi one kocnice sto si radio:cool::cool:
sa ljubojevim ce se vise vidjeti:icon_biggrin:
 
Član
ode ih ja uzet ako ti neces :D rial su :cool:

a sta majke ti radis autu, pa mu dodje glave :icon_eek:
 
Član
Sta je ovo skode sa foruma pocele mjesati vodu i ulje....Limpi ti si na redu kako god okrenes ;) Drugar nemoj se dvoumiti, ako mozes mjenjaj bice pun pogodak....;)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Sta je ovo skode sa foruma pocele mjesati vodu i ulje....Limpi ti si na redu kako god okrenes ;) Drugar nemoj se dvoumiti, ako mozes mjenjaj bice pun pogodak....;)

suti ne sluti, :lol: bas sam zato nedavno predostroznosti radi sve mjenjao u motoru.... da pocne zezat "vanredno, neplanski, nema razbio bi ga prvo tupim predmetom, pa bi otisao do garaze uzeo brusilicu i u komadice sasjeckao, potrpo sve u konzum vrecice i u prvi kontenjer :D

a tibko, sta odluci na kraju, hoces uzimat :icon_question: :icon_question: il si u bjeljini vec, montiras fele :D
 
Član
Vjerovatno ih montira, a ako nije ja mu ode hakovati server na cs.Grehota je ono prepustiti, ja bi ih odmah uzeo, da imam bar one zadnje 2 cifre od cijene, a kamol sve 3
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
meni su tvoje definitivno bolje za ovaj tvoj stil fabije RS ozbiljnije su dosta i da kazem vise su REJSERSKE dok su ove od ljuboja nekako vise za style ili PIMP
 
Član
Jos nisi otisao,falc je falc pa nek prica sta ko hoce,znas onu felga bez falca ko zena bez sisa pa ti kako god ;)
 
Legend
ove tvoje nekako male izgledaju :(
definitivno rial, mozes ih sirit, ja sam mislio da si vec kupio..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top