Koje auto do 17 000

Koje auto do 17 000

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
igy, prvo sto trebas gledat je gdje ces odrzavat to auto, i imas li pare za njegovo odrzavanje i eventualne kvarove, ja bi isao na dizela zbog ekonomicnosti i drzanja cijene, isto tako bi isao na VW concern, imas jako dobrih octavia za te pare, golf 5, seat leon, audi a3, ovisi hoces auto 2 ili 4 vrata, veci manji gepek, bmw-a nikad nebi uzeo jer je to auto neupotrebljivo zimi i iznutra nenapredno i starinsko u odnosu na auta koja sam ti gore naveo.. dakle govorimo za taj cjenovni rang koji spominjes..

@Astra - za BMW reci da je nenapredno i starinsko moze samo znalac. Eto nek je Golf napredan i Octavia!;)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Legend
hahaha cuj neupotrebljivo zimi :lol:, zasto uzeti auto koje voza svaki drugi covjek u BiH, ja bi neku Alfu 156 facelift potrazio ili nekog BMW-a e46...
 
fin je E46 ali ga ne bi preporucio Igy-u zbog razloga sto je tijesan, pogotovo za osobe preko 2m, E39 moze doc u obzir
 
Početnik
Alfa 156 facelift
BMW E46
BMW E39
Passat 3BG
Ford Mondeo

BTW ako htjednes pasata poslat cu ti ja slike jednog pa pogledaj passat je 2005 godiste 3BG zadnja serija i ima od koze pa nadalje od opreme,presao 160 hiljada,1.9 tdi pd auto je savrseno odrzavano ;)

Takodje pogledao bi i megana limuzinu ima lijepih primjeraka po finim cijenama ;)
 
Član
Astra je napisao(la):
igy, prvo sto trebas gledat je gdje ces odrzavat to auto, i imas li pare za njegovo odrzavanje i eventualne kvarove, ja bi isao na dizela zbog ekonomicnosti i drzanja cijene, isto tako bi isao na VW concern, imas jako dobrih octavia za te pare, golf 5, seat leon, audi a3, ovisi hoces auto 2 ili 4 vrata, veci manji gepek, bmw-a nikad nebi uzeo jer je to auto neupotrebljivo zimi i iznutra nenapredno i starinsko u odnosu na auta koja sam ti gore naveo.. dakle govorimo za taj cjenovni rang koji spominjes..

:icon_eek:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Sine, jesi ti ikad sjeo u E46 ili E39 facelift?
 
Član
Ovo za bmw je glavno :lol::lol::lol: VW fanovi pa nis drugo ne valja :D

Pa ovaj e46 je i po najbolji izbor u ovom cjenovnom rangu bas je cool auto pogotovu ovi novijeg godista redizajn , nije ni ovaj a4 los sa slike :icon_smile:

Mozes i alfu 159 kupit za te pare i ono je drama auto u svakom pogledu :cool:
 
Legend
aj sta ste se navadili, covjek trazi porodicno auto, lik ima 2 m u sebi i vi mi preporucujete bmwa e46, ne mogu ja uci u njega kako Bog zapovijeda, i kad udjem iza mene naravno niko ne moze sjesti..
ista stvar je i za cetvorku, leona, toleda, boru,octaviu...
kume bez passata, audija, nisi rahat, za ove peugeote i fordove ne znam koliko su prostrani, ali uzmi i prostranost u obzir, mislim da je tu audi vrh..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
aj sta ste se navadili, covjek trazi porodicno auto, lik ima 2 m u sebi i vi mi preporucujete bmwa e46, ne mogu ja uci u njega kako Bog zapovijeda, i kad udjem iza mene naravno niko ne moze sjesti..
ista stvar je i za cetvorku, leona, toleda, boru,octaviu...
kume bez passata, audija, nisi rahat, za ove peugeote i fordove ne znam koliko su prostrani, ali uzmi i prostranost u obzir, mislim da je tu audi vrh..

Potpis ..Slazem se u potpunosti ..Audi A6 ili Passat drugo nebi
 
Član
Astra je napisao(la):
bmw-a nikad nebi uzeo jer je to auto neupotrebljivo zimi i iznutra nenapredno i starinsko u odnosu na auta koja sam ti gore naveo..

a bi li se usudio potegnut s jednim po snijegu da te 192 bavarskih konja istrese tako da ne znas u kom smjeru si krenuo? ti si i za vektru C 1,8 rekao da ne ide i da je brzi golf sa osnovnim motorom:lol:
 
Član
mislim da je za te pare onaj A6 što je Noke stavio stvarno predobar, ali evo još jedan prijedlog, auto je odličan i dosta jeftin za sve što nudi

http://www.pik.ba/artikal/2207676/passat-2-5-tdi-v6-4x4-motion-godina-2004-ekstra-stanje-mob-061-236-921/
 
Član
mercedes , bmw ili audi uglavnom limuzine visa klasa , nemoj bjezat od benzinjare plin mu roknes i ko hadzija kad te volja stisnut prisaltas ga na benzin i opleti :icon_smile:
 
ja kad bi imao izbora i kupio nesto drugo pored ove alfe, oduzeo bi sebi vozacku :D

http://www.pik.ba/artikal/1995020/alfa-romeo-159-placena-carina-i-pdv
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top