Koja Vam Je Omiljena Igrica

Koja Vam Je Omiljena Igrica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo naprimjer igrice koje ja igram Su

Nfs Undergroun 2
Test Drive Unlimited 2
GTA IV
Pes 10
 
ma da , dobra je ali dosadi brzo, ali ova trucks and trailers nema voznje izmedju gradova vec cilj je da parkiras prikolicu izmedju prepreka i sl uglavnom za ubit dosadu extra ;)
 
Član
elektricar je napisao(la):
ma da , dobra je ali dosadi brzo, ali ova trucks and trailers nema voznje izmedju gradova vec cilj je da parkiras prikolicu izmedju prepreka i sl uglavnom za ubit dosadu extra ;)

hehe :))) ja sa tdu 2 redovno ubijam dosadu
 
Član
U zadnje vrijeme najvise igram Trackmaniu, cool mi onako online :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VYOCPUh05C4&feature=related[/video]

Prije nje sam se jedno vrijeme navukao na GTR Evolution, dobra simulacija voznje, ima i Nordschleife stazu :icon_biggrin:
 
Član
trenutno igram Splitter Cell : Chaos theory i mogu reci da je igrica strasna, predobra ,zahtjevna po mom ukusu....
ostale tu su PES, NFS, Resident evil (omiljeni horror, predobri svi nastavci)
IGI 1,2...James Bond : Nightfire
itd :)
 
samo CS 1.6 i banove dobivam svakodnevno :D a trackmaniu sam i ja igrao dok nisam dosao do staze s djipom nesto usko drama a vremena slabo i tu sam zivce izgubio :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
samo CS 1.6 i banove dobivam svakodnevno :D a trackmaniu sam i ja igrao dok nisam dosao do staze s djipom nesto usko drama a vremena slabo i tu sam zivce izgubio :D

eheh i ja sam do skoro igrao cs-a i banove poceo dobivati i izbrisem cs
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top