koja slikica moje vozilice

koja slikica moje vozilice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako je izgledalo kada je doao kod mene
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
pa se malo radilo..dosla maska bez znaka..i stavila crvena linija..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
kasnije se napravili i farovi..stavljena sociva od pola..nazalost samo imam kratka svijetla..jer samo H7 sijalica moze stati..al u svakom slucaju dobro svijetli..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
kada se to sve zavrsilo karambolka mi nekako beze izgledala sa zmigavcima i tablicom pa se i to uradilo..sve se zatvorilo..ja mislim da lijepo izgleda
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
kad se i to sve zavrsilo..davo mi nije dao mira pa sam uzeo felge polirati..malo falca sto ima..a felge su 7,25jx15..imaju samo slike kako je ispalo kada su ispolirane..posto sam zaboravio prije uslikati..evo kako to izgleda..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]pa sam malo se igrao oko zasticivanja..i malo se nervirao..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
i ovako je ispalo..
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
ima jos slika i nekih radova..sad zasad dosta..bit ce jos slika..toliko od mene
 
Član
Super vozilica;), samo mi nije jasno šta vas većina vidi u ovoj crvenoj liniji( znam da dođe na gti-u) no svejedno bolje izgleda u crnoj boji.
 
BHT Ovisnik
dobar golf,srećeno s ukusom,ovo zatvaranje mi se sviđa:cool: a felge sad u crnoj nema fina slika:icon_smile:
 
Član
sto se tice zmigavaca..sad zasad ih nemam..u maglenkama nisu..nisam htjeo da to radim..ako ko ima kakav pametan prijedlog za zmigavce samo govorite..ja imam jednu ideju al mi se ne svida..a bit ce jos slika..mrsko mi bilo stavljati vise..bit ce jos radova oko motora,unutrasnjosti..i hvala na komentarima
 
Član
najbolje bi mi nekako bilo kad bi se mogli unutar farova nekako ugradit i žmigavci, al sumnjam:icon_rolleyes:
 
fin je golf i svidja mi se kako razmisljas i kako ga radis,al mi se ne svidja boja i tesko je uparit da sve bude ok...ja bi na ovu boju vratio crnu masku(mislim bez crvene cize), a na ovo crno na felgama u boju auta...
ovako,samo sto ti je na ovoj slici auto prljavo,a felge ciste
zelenigolf.jpg



koji je motor,koliko konja,jesi radio unutrasnjost...

a za zmigavce...sta mislis da unutar fara stavis narandzastu led diodu,onu od 5V,znaci ispod lece i malo u stranu :icon_rolleyes:
 
Član
fino izgleda,iako nije bas potpuno funkcionalna,nemas dugih svjetala,i nemas zmigavaca :/
zmigavce mozda montiras pored maglenki,zasarafis za branik,odozdo,gdje su ove rupe za zrak?
za duga svjetla,jednio da stavis masku sa 4 fara,nema ti druge
 
Član
dobro.izgleda,za.zmigavce.ti.imam.prijedlog.kupis.led.trake.i.zalijepis.ih.ispod.jednog.rebra.na.masci.ne.primjete.se.lako.ali.dobro.bi.izledalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top