Koenigsegg Trevita - Najskuplje auto na svijetu

Koenigsegg Trevita - Najskuplje auto na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Astra je napisao(la):
ma ne svidja mi se jednostavno, ne gotivim takva auta, radije bi s3 uzeo...

Svaka cast na skromnosti:D
A sto se tice auta nemam rijeci, savrsen, a sto kazete cijena da je prevelika, morate imati u obziru za kakve se ljude ova auta prave i koliko kosta rad odnosno razvoj ovakvih auta...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Astra je napisao(la):
ma ne svidja mi se jednostavno, ne gotivim takva auta, radije bi s3 uzeo...

Svaka cast na skromnosti:D
A sto se tice auta nemam rijeci, savrsen, a sto kazete cijena da je prevelika, morate imati u obziru za kakve se ljude ova auta prave i koliko kosta rad odnosno razvoj ovakvih auta...

istina.na jednoj emisiji su rekli da wv gubi po milijun eura na svakom prodanom vejronu...služi im kao reklama.u svakom slučaju je jeftinije nego imati momčad u F1
 
Član
Prelep auto, al cena....hm, ko ima uzece ga, verovatno vredi tih para ili malo manje ( treba i oni da zarade ) :cool:
 
Član
dizajnom je definitivno iznad bugatija...a cjena je ocito odraz ekskluzivnosti a ne nekog stvarnog genijalnog auta..jer ga mogu kupiti samo tri cojka...znaci ni svi milijarderi ga ne mogu imati..te LE uvjek cjenu duvaju na racun ekskluzive..posto ima puno hajvan koji boluju od te bolesti skupih stvari...a je cojk upravu ti gonis s njim kad pored tebe bugati prolazi i moras se upucati onda:lol:

ja ga nebi pogledao kako neko rece prije bi s3 a za onih ostalih 2,2 mil se kur'io citav zivot:lol:jbte pa nije ni ovo avion...a da je s3 proizveden samo u tri primjerka mogu mislit koja bi cjena bila
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top