Kod za Blaupunkt VW Beta

Kod za Blaupunkt VW Beta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima li neko kod za radio/kasetofon Blaupunkt Beta VW ?

Serijski broj je na slici .

2ldenpx.jpg


ac751x.jpg
 
A da probas ovo 0203 :lol: Precesljaj malo google, ima tih calculatora. Uclani se na neki forum narodnih auta, vjerujem da ce ti neko izaci u susret. Cudi me da ovde niko ne zna, ili nece da pomogne. Najlakse je reci, idi plati...
 
Član
imam ti ja blaupunkt radio s cd-om, ima i navigaciju, i podržava i komande ja mislim :icon_biggrin: 50 kermi
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A da probas ovo 0203 :lol: Precesljaj malo google, ima tih calculatora. Uclani se na neki forum narodnih auta, vjerujem da ce ti neko izaci u susret. Cudi me da ovde niko ne zna, ili nece da pomogne. Najlakse je reci, idi plati...

Probao sam dosta kalkulatora sto sam nasao ali nisam ni sa jednim uspio ...
 
Član
Bola ja sam nedavno za kedia kupio 310 2din bez koda momak u servisu mi nije nista htio uzet ja mu dao 10 za kave. Bitno je samo da nije prija ljen kao ukraden
 
Član
to je kad si siguran da nije ukraden ali da je kojim slucajem bio ukraden a on zatrazio kod iz centrale bez da je otvorio radni nalog...dobio bi takav otkaz da bi sljedeci put razmislio. Inace sustav je napravljen tako da se automatski aktivira Interpol i policija tog kantona po naredbi dolazi u roku keks pred servis

sto se tice servisne...u servisnoj je zapisan serijski broj uređaja(i na radiju) tako da ovi u servisu vjeruju da i ako je ukraden a imate servisnu da nije prijavljen u centrali...jer nemaju odakle serijski broj prepisati kad se ukrade oboje


A VW betu kupit bez koda...radio vrijedi 10km a kod 15km.

:D za 20 km si mogao kupit s kodom
 
Član
Znam ja pravila druze bolje nego iko vjeruj mi ;) fino sam mu napisao da je bitno da nije ukraden... Ako nije siguran normalno da nece u servis nije budala
 
Član
George je napisao(la):
Znam ja pravila druze bolje nego iko vjeruj mi ;) fino sam mu napisao da je bitno da nije ukraden... Ako nije siguran normalno da nece u servis nije budala

Nije ukraden ;) , samo mi se ne daje 20-30 km za kod , a radio platio 10 km :lol: .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top