kod kljuc ?

kod kljuc ?

Član
Mozda malo glupo pitanje ali interesuje me dali se moze skinuti ta neka zastita pa da ne mora bit kod kljuc da bih upalio auto ? i gdje mogu to uraditi i koliko je para ako moze ? u pitanju je opel tigra 1.6 98' godiste.
 
Stavljeno je na pogresno mjesto,ali i mene interesuje!?!?
U mene je golf 3!
Bolje dati nekome 20-30 KM da to govno skloni,i kopirati kljuc za 8 KM,nego dati 100 KM,za kodiran kljuc,i opet strahovati da ces ga izgubiti!:lol:
 
Član
@SM zato sto ne postoji podforum za ovo i jednostavno gdje god stavim pogresno je. a iskreno sam se nadao da ti mozes odgovoriti na ovo pitanje :icon_confused:

@Troublemaker ma i meni je zbog toga a i nesto mi se svidja onaj skakavac :D pa da mi je tu neku carlamu skontati
 
Mogao si vala u "Savjeti" tu bi odgovaralo,ali eto!Bitno je da nas odgovor interesuje,a gdje je pitanje smjesteno,manje,vise!:lol:
 
Član
Samo ne znam koji ce ti to Q ako ti radi kod kako treba.... da ti lakse odvuku auto??
Ako te inace kod zeza u Sarajevu ti to moze odraditi Dino u Aerodromskom naselju....
Ako ces za fiata to ti ja mogu uraditi.
 
Član
Fakat ne znam sto bi to radio. Kod nekih auta mozes otvoriti kljuc, izvaditi onaj cip iznutra i pricvrstiti ga za metalni dio brave da ima kontakt sa njom. I tako ce on signal prenositi u auto, onda mozes upaliti auto bilo kojim kljucem koji moze "okrenuti" bravu.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Fakat ne znam sto bi to radio. Kod nekih auta mozes otvoriti kljuc, izvaditi onaj cip iznutra i pricvrstiti ga za metalni dio brave da ima kontakt sa njom. I tako ce on signal prenositi u auto, onda mozes upaliti auto bilo kojim kljucem koji moze "okrenuti" bravu.

to su i meni rekli neki ljudi sa kojima sam pricao pa cu vidjet ako mognem izvadit ako ne onda jbga moze i ovako a treba mi jer hocu skakavac kljuc sa daljinskim
 
VR6Boki je napisao(la):
Fakat ne znam sto bi to radio. Kod nekih auta mozes otvoriti kljuc, izvaditi onaj cip iznutra i pricvrstiti ga za metalni dio brave da ima kontakt sa njom. I tako ce on signal prenositi u auto, onda mozes upaliti auto bilo kojim kljucem koji moze "okrenuti" bravu.

I ne daj Boze,to govno spadne...i mogu se je*ati,imam samo jedan kljuc!:lol:
A ne brinem ja toliko za sigurnost auta...ako je on njega planirao ukrasti,nece mu ni kod predstavljati nikakav problem.Barem ce ga malo zezati mult-lock,elektronska blokada motora,i zakljucan volan!:lol:
 
Top