Kocnice-problem??

Kocnice-problem??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
SKOYA je napisao(la):
NIsta aldine,buraz desava mi se isto.Moze biti da su klijesta dobila udarac pa tako mi sad to udara

drug ima nekih stvari koje se nemogu ovako rijesiti,kad bi poceo pisati sta bi moglo da bude neki bi se mozda i smijali ,znaci,do necega je sto se vrti sigurno jer udari u pedalu dolaze u intervalima...uglavnom ,dolazi do udara u klip ,ulje se potiskuje i to se odrazava na pedalu, e sad sta bi moglo da bude..jesi li provjeio kineticke i osovinu....ako hoces navrati do mene da pogledam,nekosta te nista,stvarno ovako mozemo samo nabrajati a kada vidim znat cu o cemu se radi...poz
 
Član
Trebas vidjeti na cemu ti diskovi stoje da nema rdje, kakvi su lezajevi, kakve su gume - felge pa onda i krajnice i spone sve sto ti povezuje tocak sa sasijom da nije neka gumica pukla ili mozda nevaljaju kugle.
Ako to sve nisi kontrolizao - mijenjao posle udesa sve moras odvest da neko dobro vidi da ne bi opet imao udes.

Nedaj boze da imas ikad vise al kazem znaci reci maestru svom da pogleda kugle kao prvo pa krajnice pa spone i lafete i sve gume na njima.

Ili si mozda dobio ovaj nas domaci bosanski sistem sto ga ugradjuju umjesto ABS-a, a radise o najnovijoj tehnologiji koja se samo kod nas primjenjuje ASS (ako stane, stane).


Naravno ovo zadnje je sala a ono gore obavezno pogledaj.
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
SKOYA je napisao(la):
NIsta aldine,buraz desava mi se isto.Moze biti da su klijesta dobila udarac pa tako mi sad to udara

drug ima nekih stvari koje se nemogu ovako rijesiti,kad bi poceo pisati sta bi moglo da bude neki bi se mozda i smijali ,znaci,do necega je sto se vrti sigurno jer udari u pedalu dolaze u intervalima...uglavnom ,dolazi do udara u klip ,ulje se potiskuje i to se odrazava na pedalu, e sad sta bi moglo da bude..jesi li provjeio kineticke i osovinu....ako hoces navrati do mene da pogledam,nekosta te nista,stvarno ovako mozemo samo nabrajati a kada vidim znat cu o cemu se radi...poz

Aj sarni mi na PM,br.tel i gdje se nalazis
 
Član
Kod mene je recimo bilo do krajnica zadnji put kad mi se to desilo da se trese.

A ako si recimo mijenjao felge ili iskrivio postojece moze i do njih biti, u principu pregledas sve i odma ces znati sta je :)
 
Član
i meni se to događa kod kočenja, zaista ne mogu da vjerujem, još niko to nije fulll riješio
 
Član
Evo bio neki dan kod Aldina_shpure u servisu i otkrili da su zadnji diskovi krivi.Problem rijesen.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top