"kockica"- update

"kockica"- update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
azerb je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Sredi malo bubrege na masci počeli se guliti,svaka čast na trudu..Felge nisu loše ali trebaju ti neke agresivnije,pogotovo na ovaj tvoj stil :cool:
daaaa :D uvijek problemi sa tim...al rijesiti cemo i to ;)..a felge....rijesio sam se 17-kih, sada 15-ke, al opet nije to to...cini mi se da preostaje samo Brock b2 16-ke ili po mogucnosti Borbet 16-ke

I ja sam razmišljao prije da ofarbam bubrege ali nisam baš zato jer se guli,ma 16 falcare mjera,17ke su bile preopasne al jbg previše :)
 
Član
ako si zainteresiran prodajem ja M 3 spigla 70 maraka NOVA bas za kockaru ili u kentru da mi nadjes one visokotonce sta su isli pored retrovizora unutra
i nac cemo ti i kakve feluge :)
 
Član
imam i riegerov zadnji branik 200 maraka

dakle ko na ovoj slici

http://img158.imageshack.us/img158/5169/bodykit3dc2.jpg
 
Član
dobar dobar jedno po jedno i sve ce doci na svoje mjesto
izgleda da je friška boja na karambolci
 
Član
koki+ je napisao(la):
dobar dobar jedno po jedno i sve ce doci na svoje mjesto
izgleda da je friška boja na karambolci

da nedavno je odradjena ;)

wade je napisao(la):
jel moguce da sam ga vidio u petak u konjicu?isti crveni,iste felge isti branik...

mislim da da :D, bio sam malo po Jablanici a i Konjicu :)

Schumi je napisao(la):
azerb je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Sredi malo bubrege na masci počeli se guliti,svaka čast na trudu..Felge nisu loše ali trebaju ti neke agresivnije,pogotovo na ovaj tvoj stil :cool:
daaaa :D uvijek problemi sa tim...al rijesiti cemo i to ;)..a felge....rijesio sam se 17-kih, sada 15-ke, al opet nije to to...cini mi se da preostaje samo Brock b2 16-ke ili po mogucnosti Borbet 16-ke

I ja sam razmišljao prije da ofarbam bubrege ali nisam baš zato jer se guli,ma 16 falcare mjera,17ke su bile preopasne al jbg previše :)
preopasne :D, vani su bile sa distancerima "par cenimetara" hehe, nije bilo sigur ak prodje auto da ce i felge hahah

bmwscaner je napisao(la):
imam i riegerov zadnji branik 200 maraka

dakle ko na ovoj slici

http://img158.imageshack.us/img158/5169/bodykit3dc2.jpg
u kakvom je stanju ovaj branik :)????

CoL3-99 je napisao(la):
al stavi neke pragove i guzicu sredi da ne zjapi prazno:cool:

namjeravao sam, ev vidim da imam vec ponuda hehe:icon_smile:
 
Član
hibra je napisao(la):
baki baki..dobara bembara za sada..samo polako ;)
nema seme kod juke po E36..sta je rec??
nemam ti pojma druze, mislim da ce e46 uzimati....

wade je napisao(la):
ja ga vidio dole kod admirala...okreco si se onde...felge mi se pravo svidjaju..
naletim aBd opet mozda iduci vikend :D, lijep grad vikendom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top