Ko zna imal se kod nas nac:

Ko zna imal se kod nas nac:

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ev ovako trazim 18" woofere, novo, marka nebitna, samo je bitno da je novo da se moze kupit kod nas i da ima bar nekih 300W RMS-a .... ako iko zna gdje se ovo ima kupit nek javlja il ovdje il na PM, i neinteresuju me kucni zvucnici nego iskljucivo auto zvucnici ....
 
Član
Ja koliko sam dugo na ovome forumu primjetio sam da ti samo nesto trazis kupujes uvijek nesto ispitujes ljude moze li za ovoliko onoliko moze li zamijena za ovo ono a do sada nisi nista kupio mislim da je tema uzaludna....
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
dule ima 18" cijena mislim 900 eura...

ma netreba meni nista tolko extremno, hocu jednu nak solidnu 18-ku sebi za slusanja posto me ove dvije 10-ke nikako da zadovolje .... kupio bi od zeke 12-ke al je malo tvrd s cjenom, a imo sam prije jednu 306c i uvijke sam bio odusevljen tim woofijem .... al jbga .... uglavnom netrazim nista previse extremno, 18-ka od nekih 300-500 rms sasvim dovoljna za mene ....
 
Član
Hahahahha ala me covek nasmija.Cijena nije uopste astronomska mislim da ovi wooferi vrijede toliko.Prije svega ocuvani su sto je najvaznije nisu jos ni usvirani tako da imas priliku da ih usviras Eddo.Znam ja da je to starija tipa woofer ali jbg meni se i onako ne zuri neka sviraju jos na 80 rms;)
 
Član
z3k4 je napisao(la):
Ta bi tebi odogvarala Eddo uzimaj to sta cekas :cool:

cekam da mi prepisu termoelektranu da bi onda mogo nac pojacalo koje ce da gura tog monstruma .... :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top