Ko vozi Golfa 2 da mi malo Hellp:D

Ko vozi Golfa 2 da mi malo Hellp:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako znaci samo jedno veoma prosto pitanje :D

danas sam kupio allu fellge... 205 / 50 / 16 4 kraka ..stavicu i slikicu all naso sam na netu all na drugom autu ...Fijat neki ev i slikicaa

zanima me samo glupo ali prosto... da li deru rubove .da li se s njima moze motati da ne zakaca ostatak lima.... i vec sta jos ima ...

moja cvaja je u doradi bice slikica uskoro :D

hvala
 
Član
Dosta toga zavisi i od ETa !

A ako bude kacilo uvijek mozesh staviti distancere ...

Eko , dadao ti imaju 16ke na mk2 :icon_biggrin:
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Dosta toga zavisi i od ETa !

A ako bude kacilo uvijek mozesh staviti distancere ...

Eko , dadao ti imaju 16ke na mk2 :icon_biggrin:

eh pa hvala ti puno :D a ovo sam vec 2 dana razmisljao da uzmem felgice od momka nevjerovatnih 90€ sam ih platio sa sve 4 gume Goodyear F1
 
ma neces imat taj problem,ja sam na svom MK1 vozio 16ke al s 35 profil gume i taj problem nisam imao,tako da sumnjam da ces ti na MK2 to imati,ovisno od profila gume
 
Član
ZA 90€ ako su u dobrom stanju neces fulit...ako nista utopis ih nekome za 150€ i dobaaaar :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ZA 90€ ako su u dobrom stanju neces fulit...ako nista utopis ih nekome za 150€ i dobaaaar :lol:

mah uzeo sam felgice prije 2h ovde u TUZLI od momka eto iste su gore sa te slikice sa tog fijata....vidicu sutra kad dodjem s posla da postavim da vidim kako ce da ide jbg.....

eh ima ovde i bosanaca jell tak:D

ko od vas vozi starija auta sa full zatamljenim staklima ..ja imam problema ovde po TK s policijom :(:(:(:
 
ja vozim sa zadnjim djelom zatamljenim,sa strane i zadnja sajba zatamljena sa SUPER DARK BLACK folijom,ovi par dana zatamljivam i prednja stakla sa BLACK folijom,i nemam nikakvi problema,mjesto JAJCE
 
Član
Hm a ja ništa nemam zatamnjeno i opet imam problema na svaki me radar love bem im :lol::lol::lol:
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ja vozim sa zadnjim djelom zatamljenim,sa strane i zadnja sajba zatamljena sa SUPER DARK BLACK folijom,ovi par dana zatamljivam i prednja stakla sa BLACK folijom,i nemam nikakvi problema,mjesto JAJCE

kod mene su bila sva SUPER DARK BLACK i crna traka na sajbi 20cm...ali sam morao da skinem sa prednjih stakala radi policije ..jer sam poceo da placam kazne po 50KM uvjekk..malo ,malo stigne plava koverta kuci ...

Pa cu sada opet da skinem i ove sa zadnjih ponovo da radim full zadnja ce opet da budu 100% prednja ce da budu sasvim blaga....

i sada ganjam sjedista i tapacirunge sve u boji auta (crne) po mogucnosti koza...ako netko od vas zna koga sa podrucja TUZLANSKOG KANTONA NEK SE JAVI :D

šakal40 je napisao(la):
Hm a ja ništa nemam zatamnjeno i opet imam problema na svaki me radar love bem im :lol::lol::lol:

hahahahaha:lol::lol: ta ti je dobra:D mah cuvam se radara po ovoj relaciji sto svaki dan idem znam u kojem zbunju budu :D al jbg nekad hoce pa hoce gasa:D
 
Član
Mire Gradačac za kožu extra radi samo neznam gdje ostavi broj tel.
ali naći ću ti broj pa se čuj sa njim a ima u Srebreniku što je mni radio ako ti nije daleko navrati pa da pogledaš kako je meni odradio
 
Član
koki+ je napisao(la):
Mire Gradačac za kožu extra radi samo neznam gdje ostavi broj tel.
ali naći ću ti broj pa se čuj sa njim a ima u Srebreniku što je mni radio ako ti nije daleko navrati pa da pogledaš kako je meni odradio

MAHHHH ja sam iz Lukavca tu smo onda :D a znam za tog lika nekog iz gradacca mislim cuo sam da radi auto presvlake i to ...a mozemo se vidjeti gdje ako si za????

ja trenutno imam u planu sjedista iz GOLFA 4 ubaciti cekam da jeran dovuce na odpad s dvoja vrata sta:D
 
Član
ako bi išao na ovu starnu ja sam uvijk predveče u Srebreniku pa se javi da odemo na kafu
 
Član
Got2b je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
ako bi išao na ovu starnu ja sam uvijk predveče u Srebreniku pa se javi da odemo na kafu


ajd da se cujemo preko msn-a

frenky60@hotmail.com

eto pa dodaj

nemam ja msn drug nešto sam zasro na računaru pa sam moro oboriti sistem pa dok ja to sve instaliram, uglavnom nije frka kad budeš dolazio javi se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top