ko se smije poganjati sa ovom masinom - VIDEO

ko se smije poganjati sa ovom masinom - VIDEO

Član
Vidite to dugacko ceko na 2.45 u retrovizoru unutarnjem e to je M.schumacher a merdje je san jedan od ljepsih meni.;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Vidite to dugacko ceko na 2.45 u retrovizoru unutarnjem e to je M.schumacher

;) Stvarno celo lici na Sumijevo a zadnjih je godina vozio za Mercedesov F1 tim,moguce da je neka promotivna voznja.A ako je je on za volanom iza cela se vjerovatno mota misao :"Zar ovo govno nemoze brze " :lol:
 
Ne moze, ipak je to penzionerski Mercedes:lol::lol::lol: Treba mu prebaciti ovjes sa gnjolfa, onaj modifikovani sa spanerom, i neki strasni tedeji motor, tek onda bi isla mecka ko nevrijeme, a ovako slabo :icon_cry::lol::lol:
 
Član
Pa i nije neka brzina,neznam cime vas je toliko impresironirao ovaj video ,y t ih je prepun puno boljih doduse ebiga samo ja malo precesto gledam hillclimb onboardove a ovo je voznja na ekskurziju u poredjenju :icon_biggrin: Naravno uzivo bi svi mi i ovdje posrali gace :lol:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Pa i nije neka brzina,neznam cime vas je toliko impresironirao ovaj video ,y t ih je prepun puno boljih doduse ebiga samo ja malo precesto gledam hillclimb onboardove a ovo je voznja na ekskurziju u poredjenju :icon_biggrin: Naravno uzivo bi svi mi i ovdje posrali gace :lol:

ovo je kulturna brza voznja, cojk ko gospodinm nije se ni oznojio :lol:....nije niko reko da se ovo nesto najbrze sto je vidio
 
Član
Jooj naslova,ja kontam covjek ispravlja krivine i rola asfalt....da ne duljim,mekahno mekahno.Sto veli gti nista specijalno !
 
Top