Ko pravi kociona crijeva u Sarajevu ?

Ko pravi kociona crijeva u Sarajevu ?

Član
Zna li neko ko pravi kociona crijeva i gdje se nalazi u Sarajevu ? Mislim na metalna (bakarna) crijeva sa maticama sto se sarafaju direkt na glavni kocioni.

Cuo sam da ima neki covjek u Lukavici koji ovo radi ali ne znam gdje je tacno u Lukavici pa ako neko zna, nek napise. Broj telefona takodjer dobrodosao ! ;)
 
Ja sam ta crijeva vidjao u EsoProm-u u Hrasnom, u malom bosmalu, gotova komplet crijeva bakrena sa maticama.....
 
Član
Ja sam cuo jos ljetos,da ima neki covjek u Vogosci kod Bosnalijeka tj u toj ulici gdje je i Bosnalijek,bar tako sam cuo ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
Ja sam ta crijeva vidjao u EsoProm-u u Hrasnom, u malom bosmalu, gotova komplet crijeva bakrena sa maticama.....

Meni trebaju namjenski bas po dimenziji, zato mi i treba neko ko pravi ;)

Al_Galone je napisao(la):
Pitaj Ligu,
on je negdje pravio sva nova.

A mene intersuje pravi li neko nova crijeva za vodu?

Odo sad zvat Ligu, hvala ! ;)

Ako u medjuvremenu naleti neko ko zna tacno adresu i telefon covjeka ili firme koja ova crijeva pravi, nek napise ovdje
 
Član
Nazovi me na 065 890 310, objasnicu ti gdje se nalazi covjek, radi po mjeri, ja sam radio kod njega!
 
Član
Čovjek iz Lukavice zove se Slaviša, ranije je radio u Gavriću - odatle ga poznajem, poslije otišao u Velas... On radi to što tražiš, meni je više puta radio za yugu, za nivu itd. Njegov broj je 065/514-668.

Dođeš mi piće :p
 
@esso_sa : Ako ne rijesis nista, javi se imamo mi ovdje firmu koja radi te stvari, ja sam za GTT-a uzeo komplet nova po mjeri ;)
 
Član
Dzenad je napisao(la):
Čovjek iz Lukavice zove se Slaviša, ranije je radio u Gavriću - odatle ga poznajem, poslije otišao u Velas... On radi to što tražiš, meni je više puta radio za yugu, za nivu itd. Njegov broj je 065/514-668.

Dođeš mi piće :p

Jeste to je taj covjek, samo ja nisam imao br. trenutno drzi auto djelove Total trade u Lukavici u Spasovdanskoj ulici!
 
Član
Dzenad je napisao(la):
Čovjek iz Lukavice zove se Slaviša, ranije je radio u Gavriću - odatle ga poznajem, poslije otišao u Velas... On radi to što tražiš, meni je više puta radio za yugu, za nivu itd. Njegov broj je 065/514-668.

Dođeš mi piće :p

E to je taj ! Nema problema za pice, smao se tuspasi i idemo u kafanu ! ;)

AldinShpura je napisao(la):
radi covjek na Otoci,ona radnja gdje prodaju samo opelove djelove,preko puta otvorene pijace

Znam tacno koja je to radnja, otic cu i tamo da vidim sta on nudi.

Hvala svima na pomoci !
 
Top