Ko moze kupiti Renault nakon ovog

Ko moze kupiti Renault nakon ovog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
hahahaha, ma, mozda je samo htio da ga ovaj pozove nekad da ga malo provoza... dosadio mu motor ili nesto... ili je jednostavno zaljubljenik renault-a, pa kao "zovi me u klub"... jeste vi odmah! hihihiiihihi
 
Član
bilosto je napisao(la):
hahahaha, ma, mozda je samo htio da ga ovaj pozove nekad da ga malo provoza... dosadio mu motor ili nesto... ili je jednostavno zaljubljenik renault-a, pa kao "zovi me u klub"... jeste vi odmah! hihihiiihihi

haha a stvarno svaka cast tebi , ti ces na sve odgovoriti da se niko ne naljuti nego cak dase nasmije , ma jabi te zenio :)
 
Početnik
0g1 je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
hahahaha, ma, mozda je samo htio da ga ovaj pozove nekad da ga malo provoza... dosadio mu motor ili nesto... ili je jednostavno zaljubljenik renault-a, pa kao "zovi me u klub"... jeste vi odmah! hihihiiihihi

haha a stvarno svaka cast tebi , ti ces na sve odgovoriti da se niko ne naljuti nego cak dase nasmije , ma jabi te zenio :)

Nihade,sine,bil" se ti zenio?
 
Početnik
joj, ne mene zeniti, no good for health! pitaj mog bivseg muza... ups, ne moze... umro... (salim se)
 
Član
ovdje je peder ovaj drot, a ne ovaj sto vozi...ne vidim nikakvu vezu sa cliom......nidje veze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top