ko ce ostati u garazi?!?!?!?

ko ce ostati u garazi?!?!?!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cekaj.. kontam tek sad...

Sta ti ustvari zelis. .ako mislis na SR.. ostavi ibizu, mozes je cihpat i fino sredit i da leti... Na SR s tim golfom nemas sta...bit ces u klasi s autima od XXXXX konja...
 
Član
.Sale je napisao(la):
ja bi ostavio golfa a igyu prodo jeftino felge i gume :) :) :)

jaro moj gume uzeo nedavno i to jedva nasao 205 45 R16
jedna bila 150KM ...ma ne bi skidao nista sa nje ide onakva kakva je..
 
Član
.Sale je napisao(la):
Cekaj.. kontam tek sad...

Sta ti ustvari zelis. .ako mislis na SR.. ostavi ibizu, mozes je cihpat i fino sredit i da leti... Na SR s tim golfom nemas sta...bit ces u klasi s autima od XXXXX konja...

heheh
moze se i golf cihipat jaro moj :D
klasa dizne :D
a u Tuzli na SR me upravo ovakva petica uzela !!!!!!
 
Član
golf 5 2.0 TDI fabricki 140 KS chipovan na ne znam koliko ide STRASNO... niskih 8sec cak mozda i 7,xxx sec o stoje... preko da ne pricam... roll start istog auta je kao Raketa...

ako fabricki ima 140 ks uz dobar remap ECU-a i opreznom voznjom istog auta, ja bih slobodno digao snagu na 180 KS bez sekunde razmisljanja... takav auto jede 90% auta s ceste dok kazes KEKS... na otvorenoj cesti ne moras se bojati nicega do super sportskih auta... a njih kod nas i nema puno tako da ces biti brz pravo...ne znam koliko fabricki puse turbo od ovoga G5 s 140 KS ali rekoh bez problema ide na 180 KS ... 180 KS i ne zvuci puno al obrtni momenat tog auta je kao u nekog kamiona...
imao sam priliku trkati se s par takvih obicnih 140 KS i chipovanih pa znam o cemu pricam...
 
Član
hebemu sto ne rece odma da je Golf tdi, ja mislio benzinac..... :/ u tom slucaju golf naravno...
 
A ma drug meni je sigurnost na prvom mjestu...ja bi fino da sam na tvom mjestu uradio CRASH TEST obadva auta i koji bolje prodje popravio bih ga i vozio...hehehehe...mante se SR.a,,,hehehehe
 
Član
prodaj golfa i imaces mnogo para za sredjivanje ibize :D
ili prodaj ibizu i kupi dobre felge i gume i stavi LS vrata i prijavi se na styling :D
 
Član
Kada se pita koje je auto najbolje ? Pravi odgovor je NOVO AUTO
Moj prijedlog je onda Golf
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
golf 5 2.0 TDI fabricki 140 KS chipovan na ne znam koliko ide STRASNO... niskih 8sec cak mozda i 7,xxx sec o stoje... preko da ne pricam... roll start istog auta je kao Raketa...

ako fabricki ima 140 ks uz dobar remap ECU-a i opreznom voznjom istog auta, ja bih slobodno digao snagu na 180 KS bez sekunde razmisljanja...  takav auto jede 90% auta s ceste dok kazes KEKS... na otvorenoj cesti ne moras se bojati nicega  do super sportskih auta... a njih kod nas i nema puno tako da ces biti brz pravo...ne znam koliko fabricki puse turbo od ovoga G5 s 140 KS ali rekoh bez problema ide na 180 KS ...  180 KS i ne zvuci puno al obrtni momenat tog auta je kao u nekog kamiona...
imao sam priliku trkati se s par takvih obicnih 140 KS i chipovanih pa znam o cemu pricam...

upravo tako !!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top