KO BI SREDIO MOG ROCCA

KO BI SREDIO MOG ROCCA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Taaky je napisao(la):
ma moze ..jos je lakse..uradicu ti jedan kakav ti oces..nadji ti felge koje oces..al da su iz istog il slicnog profila..a ja cu ti jos jednu kako bi ja ..al napravicu da je ko realno sto je i u stvarnosti..a ne neki extreme cuning

ok jarane evo ova slika mislim da moze jer je vec sa foruma!!!bas me zanima kakv ti je ukus!!i ako mi mozes rec gdje mogu da skinem ps program i koji je naj bolji!da se mogu malo ucit :lol:
 
Član
ove felge bi ti ..nema problema..stavicu ih ..a ja ako nadjem jos bolje..ja cu stavit...a ps imas tamo portbale do 80mb skini ..netreba inst..
 
Član
Taaky je napisao(la):
ove felge bi ti ..nema problema..stavicu ih ..a ja ako nadjem jos bolje..ja cu stavit...a ps imas tamo portbale do 80mb skini ..netreba inst..

ok druze vazi jedva cekam da vidim radove!!evo upravo sam skino ps radi samo sto je to za mene spansko selo al pomalo cu ;)
 
Član
željko je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
ove felge bi ti ..nema problema..stavicu ih ..a ja ako nadjem jos bolje..ja cu stavit...a ps imas tamo portbale do 80mb skini ..netreba inst..

ok druze vazi jedva cekam da vidim radove!!evo upravo sam skino ps radi samo sto je to za mene spansko selo al pomalo cu ;)

otiđi uu PHOTOSHOP STYLE_ING IMAŠ NEKE UPUTE, TUTORIJALI...:cool::cool:
 
Član
evo ti ovde dobri tutorijali..ovo su ti osnove i vrlo laganoza shvatit
http://free-kr.t-com.hr/dejan/
 
Super Moderator
ma druze skloni ovaj tribal sta je vec ovo odrvratno je
i samo ofarbaj ovo sto je sivo u boju auta i to ce biti dobro ;)
 
Član
eo uradio sam kosto sam obecao..rad nije nesto..nisam imo puno vremena..malo zadnja guma kenja..al dobro je...samo da vidsi..jer je ugao cudan..pa nemozes svasta ni stavit
 
Član
Taaky je napisao(la):
eo uradio sam kosto sam obecao..rad nije nesto..nisam imo puno vremena..malo zadnja guma kenja..al dobro je...samo da vidsi..jer je ugao cudan..pa nemozes svasta ni stavit

hvala jarane dobro je samo da je zadnja bolje legla bila bi cista petica :);) hvala ti
 
Član
znam ..al nisam naso bolju..jer je ugao pocudan..pa zato..al idis otprilike..ovo sam uradio nabrzaka..jer je slika male kvalitete..pa se ne moze fino zumirat..al eto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top