KO BI SREDIO MOG ROCCA

KO BI SREDIO MOG ROCCA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jedna velika molba za clanove kojima je ponekad dosadno da malo pokusaju srediti moga rocca na razni nacin!!!bio bi vam jako zahvalan
 
Početnik
daj makar drugi ugao auta da se vidi prednji kraj i bocna strana :icon_smile: pa cemo makar nesto malo okvirno uradit;)
 
Član
Lija je napisao(la):
daj makar drugi ugao auta da se vidi prednji kraj i bocna strana :icon_smile: pa cemo makar nesto malo okvirno uradit;)

imam jedini ovu ako valja cemu???????:icon_question:
 
Početnik
nevalja ..,citavo auto ... slikano sa nekim fotoaparatom ili sa mobitelom sa dobrom kamerom preko 2 Mega pixela .. u slicnoj pozi kao na zadnjoj slici;)
 
Početnik
evo uradio na 10 minuta .. bezveze nesto ..igro se .. nista nije precizno radjeno .. hehe

esspdf.jpg
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
evo uradio na 10 minuta .. bezveze nesto ..igro se .. nista nije precizno radjeno .. hehe

esspdf.jpg

hvala druze dobro je skroz ako je za 10 min;) samo da je podloga ostala ista mogo bi ga i zamislit takvog pred kucom!!!:lol:
 
Član
vidjecu ti ja sutra uradit kad dodjem iz skole..umoran sam sad..uglavnom.. reci sta oces da ti promjenim boju ,,ono sivo..felge..stakla..clean look????
 
Član
Taaky je napisao(la):
vidjecu ti ja sutra uradit kad dodjem iz skole..umoran sam sad..uglavnom.. reci sta oces da ti promjenim boju ,,ono sivo..felge..stakla..clean look????

jarane ako mozes ostavit kakav jest samo dr fele bolje i spustit!!!i jednu po tvom izboru al da nije nesto previse al ako mozes da ne mjenjas podlogu!!!hvala ti unaprjed!!pozz
 
Član
ma moze ..jos je lakse..uradicu ti jedan kakav ti oces..nadji ti felge koje oces..al da su iz istog il slicnog profila..a ja cu ti jos jednu kako bi ja ..al napravicu da je ko realno sto je i u stvarnosti..a ne neki extreme cuning
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top