Knox VS daki

Knox VS daki

knox VS daki

  • knox

    Votes: 5 31,3%
  • daki

    Votes: 11 68,8%

  • Total voters
    16
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
daki je napisao(la):
Stvarno niste normalni pojedinci, sam dokaz da ovo ne fercera i da ljudi glasaju za jarane. Ja nikad vise nista ovde necu ni pisat ni crtat nit koji vrag. Knox je meni rekao da danas mora biti gotov rada i da ce on danas postavit svoj. Zasto nije neznam.

nisam glasao na ovaj post, jer nema drugog rad, a ne glasam ono kao Daki tebe znam pa evo tebi glas, (tebe sam uzeo za primjer), nego prvo pogledam radove, skinem slike i kad ocijenim koji mi je bolji uradzen, vratim se na post i vidim ko je koji radio i njemu dam glas, i stavim komentar sto i zbog cega......
 
Član
ewo i knoxa..joj nisam imao problema sa netom nego s glavom..shit razbio sam je..al nema vezze uradio sam merca prije toga.. a ne kontam odakle meni jedan glas :S:S



ps. daki svaka cast ;) ;)
 

IGY

Član
evo i ja sam glasao, a za koga nije bitno, glasao sam za po meni bolji rad, jer kad bi rekao kome dajem glas onda je to vec javno glasanje, a ovako ostaje u tajnosti, cestitke obadvojici a najbolji naravno zasluzuje pobijedu
 
Član
ewo i moj glas ode dakiu, ne radi toga da ne bi glasao za sebe nego je fakat predobro uradio.

odo sad da postavim rad za finale. poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top