Km sat-Golf 2

Km sat-Golf 2

Član
pozz...imam kod druga neki zanimljiv kvar ako se moze uopste ovo nazvati kvarom, naime rijec je o kilometar satu na golfu 2 koji laze za 30 km/h...nevjerovatno zanimljivo kad se vozi u prvoj cim krene ide kazaljka na 40 u drugoj ma malo sasvim gasa odma 70 pokazuje brzinu...pa do cega je to kako to cudo laze valjda bi trebalo biti ili radi ili ne radi...
 
Član
Pa ne titra li kazaljka? ako stoji mirno onda je do kilometar sata, a ako titra opet moze biti do njega ali i do sajle i do pinjona...
 
Član
ide ona mirno fino lijepo samo eto sto sam vec rekao nevjerovatno brzo se penje i vidi se da nije to ta brzina uporedili smo kad idemo jedan do drugog kod mene mjeri 60 a kod njega 90....:D ma humor pravi kroz naselje nabije 150 a 120 stvarna brzina...
 
Član
a to njemu neko rasklapao sat,i sigurno kazaljku od kilometra nije vratio kako je bila,meni to isto tako bilo,ja par puta rasklapao,i nisam uspio da ustimam,il pokazuje vise,ili manje,na kraju kupim drugu i mirna bosna
 
Kao što reče kolega neko je rasklapao sat i igrao se s tim i nije dobro to vratio nazad i sad ti pokazuje veću brzinu nego što jest.Pozdrav
 
Top