km/h

km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jaran mi voza fiata bravo 2002 godiste 1.9TD 75 KS i neradi mu km/h sve ostalo radi!!!
jel zna iko gdje se moze kupiti ili popravit km/h!!!!
 
Član
Sat mu je digitala, jel rade predjeni kilometri? Ako ne, vrlo vjerovatno je do senzora brzine, kod njega je na mjenjacu davac ako se dobro sjecam.
 
Član
mala ispravka 2001 godiste.........
jedan majstor govorio da se citava tabla mora zamjenit......
nije mi to logicno nimaloo..valjda se moze samo kupiti onaj km/h!!!
 
Član
ma to je ba dole ampula za mjerenje brzine, ili senzor brzine...na svim novijim autima je tako...
 

IGY

Član
neka raskopca sve konektore ocisti ih dobro i sve sastavi, mozda su se zaprljali kontakti
 
Član
Kao sto rekoh, saznaj da li i dalje mjeri predjenu kilometrazu, ako ne, ne dobiva signal nikako od senzora, sad, da li je do konektora, do senzora, do zica izmedju....
 
Član
Nary imas dobrog elektricara u Buca Potoku,odmah kod onog autoservisa Simanic,zove se Dzevad
 
Član
Prvo pozz. svima, ja sam taj koji ima problem sa km/h.Vozilo je Fiat Bravo 2001 god. 1,9 Td.Sat je zakucan na 25 i ne miče ni gore i dole ,a predjeni kilometri rade i oni su digitalni.Bio sam kod Hote i on mi je rekao da se treba sve u kompletu zamijeniti, stim da mu ja ostavim onaj svoj stari a za popravku traži 400 KM. POMOZITE :icon_eek:
 
Član
Eto ja sam ti rekao gdje da ides u svom prethodnom postu,otidi kod tog elektricara to ti je spas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top