km/h audi 80

km/h audi 80

Član
ovako na audiju 80 km/h ne okrece mi kilometrazu,ni gornju ni doljnju..a za brzinu,obrtaje sve radi..a posto on nema sajlu jel neko zna do cega bi moglo biti...:icon_confused:
 
Član
Neisplati ti se zafrkavat, ima jedan zubcanik koji ide po osovinici vremenom se taj zubcanik potrosi i neostvrajuje kontakt sa drugim, lakse ti je kupit drugi sat ;)
 
Član
lijeka nema a najčešće se sjebe kad u toku vožnje hošeš da nuliraš onu kilometražu a najveći problem je naći ispravan sat jer 99% ima isti problem kao kod tebe ja sam skoro kupio sat od benzinca i prebacio samo taj dio sebi pošto je kod mene dizel i sad je sve ok
 
kao sto je clan zatvoras rekao... najcesce se sje*e kad u toku voznje pokusas nulirati brojcanik, jer on okrece a ti ga pokusas zaustaviti na trenutak da nuliras i on se vremenom tako sje*e... ja sam kod sebe nedavno rastavljao sat bas zbog tog problema.. u mene se ona osovina sto okrece brojcanik izvuce a najcesce se to desi kad treba okrenuti sva tri broja.. valjda je tu bio neki osigurac koji je nekad spao.. samo sam malo prosirio vrh osovine da se nemoze izvlaciti i nakon 2000 km i dalje broji, dokle ce neznam :icon_biggrin: ako ce ti biti neka utjeha, to je boljka kod audija ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
kao sto je clan zatvoras rekao... najcesce se sje*e kad u toku voznje pokusas nulirati brojcanik, jer on okrece a ti ga pokusas zaustaviti na trenutak da nuliras i on se vremenom tako sje*e... ja sam kod sebe nedavno rastavljao sat bas zbog tog problema.. u mene se ona osovina sto okrece brojcanik izvuce a najcesce se to desi kad treba okrenuti sva tri broja.. valjda je tu bio neki osigurac koji je nekad spao.. samo sam malo prosirio vrh osovine da se nemoze izvlaciti i nakon 2000 km i dalje broji, dokle ce neznam :icon_biggrin: ako ce ti biti neka utjeha, to je boljka kod audija ;)
a cuo sam da je kod vecine isto tako..otvarao sam i ja svoj samo sto nisam puno nista mogo skontat... a ko ce nac ispravan..e vecine su dole zalijepile nule . :D
 
hasanbasa je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
kao sto je clan zatvoras rekao... najcesce se sje*e kad u toku voznje pokusas nulirati brojcanik, jer on okrece a ti ga pokusas zaustaviti na trenutak da nuliras i on se vremenom tako sje*e... ja sam kod sebe nedavno rastavljao sat bas zbog tog problema.. u mene se ona osovina sto okrece brojcanik izvuce a najcesce se to desi kad treba okrenuti sva tri broja.. valjda je tu bio neki osigurac koji je nekad spao.. samo sam malo prosirio vrh osovine da se nemoze izvlaciti i nakon 2000 km i dalje broji, dokle ce neznam :icon_biggrin: ako ce ti biti neka utjeha, to je boljka kod audija ;)
a cuo sam da je kod vecine isto tako..otvarao sam i ja svoj samo sto nisam puno nista mogo skontat... a ko ce nac ispravan..e vecine su dole zalijepile nule . :D

haha gdje god nadjes nuliran, znam :icon_biggrin: druze ako si ga rastavljao vec onda si vidio sta sve ima dole... moj ti je savjet da pogledas dobro sve zupcanike, mozda se negdje neki izvukao ili spao... bar je tako kod mene bilo ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
hasanbasa je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
kao sto je clan zatvoras rekao... najcesce se sje*e kad u toku voznje pokusas nulirati brojcanik, jer on okrece a ti ga pokusas zaustaviti na trenutak da nuliras i on se vremenom tako sje*e... ja sam kod sebe nedavno rastavljao sat bas zbog tog problema.. u mene se ona osovina sto okrece brojcanik izvuce a najcesce se to desi kad treba okrenuti sva tri broja.. valjda je tu bio neki osigurac koji je nekad spao.. samo sam malo prosirio vrh osovine da se nemoze izvlaciti i nakon 2000 km i dalje broji, dokle ce neznam :icon_biggrin: ako ce ti biti neka utjeha, to je boljka kod audija ;)
a cuo sam da je kod vecine isto tako..otvarao sam i ja svoj samo sto nisam puno nista mogo skontat... a ko ce nac ispravan..e vecine su dole zalijepile nule . :D

haha gdje god nadjes nuliran, znam :icon_biggrin: druze ako si ga rastavljao vec onda si vidio sta sve ima dole... moj ti je savjet da pogledas dobro sve zupcanike, mozda se negdje neki izvukao ili spao... bar je tako kod mene bilo ;)

bice onda opet otvaranja i pokusaj ozivljavanja..;)
 
Član
pokušaj druže ali teško ćeš uspjeti ja sam kupio dva sata sa tim problemom platio ih po 10km i pokušavao ali nisam uspio i odustao od pokušaja popravke onda tražio ispravan i nakon godinu potrage našao e ako zezneš koji dio na svom javi da ti pošaljem sa ovih što imam
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
pokušaj druže ali teško ćeš uspjeti ja sam kupio dva sata sa tim problemom platio ih po 10km i pokušavao ali nisam uspio i odustao od pokušaja popravke onda tražio ispravan i nakon godinu potrage našao e ako zezneš koji dio na svom javi da ti pošaljem sa ovih što imam

pokusat cu drug..ako bude bude..a onako fino je..mozes se orijentisat oko plina(posto je na plin) a i zbog zamjene ulja..:icon_smile:
 
Član
Nista od popravke imao sam Audi 80 istu glupost napravio kad sam zamjenio sat, u voznji taj zamjenuti nuliram :banghead: i dalje nije brojao pa sam potrazio kakav kvaran sat i nasao ispravan taj mehanizam za brojanje kilometraze rastavio ovaj postojeci na autu i samo zamjenio.
Problem tog sata je sto ima jedan mali crveni zupcanik koji izgleda tu najlosija karika kod mehanizma, kao da je pravljen od nekakvog mekog materijala, kad nuliras u voznji polome se par zubaca na njemu i to je gotovo s njim i jos jedno ako budes vec rastavljao taj sat pregledaj dali sve sijalice rade (ima ih oko 20 -tak komada) ;)
 
Drug , imam ja 2 sata ovakva , i kod obadva isti problem , probar cu da rastavim obadva pa da napravim jedan, aa da li je skupo da nov sat kupim ?? ii da li znate gdje ima ?
 
Top