KLONOVI NAPADAJU

KLONOVI NAPADAJU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Klonu fiatove Pande zabranjena prodaja

Nakon što je modelu CEO kineskog proizvođača Shuanghuan Automobile zabranjena prodaja u Njemačkoj stigla je još jedna sudska presuda koja sličnu sudbinu predviđa za greatwallov model GWPeri
Torinski sud je donio odluku kojom se zabranjuje prodaja modela GWPeri kineskog proizvođača Great Wall Motorsa na području Europske Unije. Također sud je kaznio uvoznika ovog automobila koji je za sada uvezao jedan jedini primjerak s 15.000 Eura kazne, a svaki daljnji uvoz će se kažnjavati s 50.000 Eura.
Presuda je donijeta na temelju mišljenja suda kako je GWPeri toliko sličan fiatovoj Pandi (tek manja razlika sprijeda) da bi njegova prodaja na europskom tlu značila povredu intelektualnog vlasništva talijanskog proizvođača.

Fiat Panda

Great Wall GWPeri

 
Član
bas sam gledao ovo, a ima jos glupljih kopija...npr. mini
al ne znam kako ih nije sramota ovo da rade...
 
Član
oplako sam kad mi je čojek pričo da imaju neke kineske kopije motorke stilovke isto izgleda a pokvari se prije nego potrošiš goriva što naspeš :D još svi djelovi vanserijski i nema kupiti rezervni :D mogu misliti kakva su auta,odeš u A3M i kažeš da hoćeš opruge za čing čan čuen tj. nješta crno
 
kinezi su lud narod, danas se predstavi novi npr.Nokia mobitel, oni u roku 24 sata rade masovnu proizvodnju kopija istog...
 
Član
Majke mi mile sa boka i sazada ljepsi mi kinez ! a interije risto...ne bi nikad sebe zamislio da cu to rec, ali tako je majke mi !....ljepsa linija mi prozora i stopke na vrhu, boja do jaja, i komandna tabla mi ljepse uradjena... !
 
hehe,istina sto tibor rece,hehe,ljepsa kopija

joj kinezi su ba ludi,boli njih neka stvar,sve bi za pare ucinili,haha!

stoke!
 
Član
Jeste on mozda ljepsi u nekim stvarima, ali ja o ishodu crash testa ne smijem ni pomisliti :lol:
 
Član
Niko i ne govori o tome, ali svejedno je svim ovim kinezima garancija na jedan pun rezervar, cim ga potrosis, krepa auto :D
 
stvarno ne znam kako im ne dosadi kopirat
a da je ljepsi od fiata, jest
ona boja sa prve slike mu stoji odlicno, jos stakla tonirana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top