Kljuc i keder ?

Kljuc i keder ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci treba mi malo vishe savjeta !

1. Zanima me kako fabricki kljuc da prebacim na "skakavac" !
Kljuc je kodiran i na kljucu imaju 2 tipke za otkljucavanje i zakljucavanje!

Zanima me jeli samo trebam kljuc prebaciti ili kako vec da mi rade i tipke na "skakavac kljucu" za otkljucavanje i zakljucavanje ?

2. I da kojim ljepilom mogu zalijepiti keder na autu iznad vozacevih vrata jer se poceo malo odljepljivati ?

3. I ima li neko kakav Tutorial kako da skinem farove na Seat Leonu 1M ?

Hvala
 
Član
hmm mislim da ti je jebeno to moras u salonu narucit kljuc na skakavac narezan kao tvoj kljuc i onda platit kodiranje tog novog kljuca i kodiranje tog novog daljinskog... ispod 250 km neces proci ako hoces original...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
hmm mislim da ti je jebeno to moras u salonu narucit kljuc na skakavac narezan kao tvoj kljuc i onda platit kodiranje tog novog kljuca i kodiranje tog novog daljinskog... ispod 250 km neces proci ako hoces original...

Tako nesto drug, kljuc na skakacac za Fabiju je 160 marki, uz obavezno donosenje magnetno memorisane plocice da ih uvjeris da pravis sebi kljuce od svog auta, a ne kopiras tudje...
 
Član
Ja mislim da ima i jeftinija varijanta sa univerzalnim skakavcem,samo skinu tvoj kljuc i ''navare'' ga na skakavac,uostalom Igy je imao takav kljuc pa cekamo njega da kaze :)
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ja mislim da ima i jeftinija varijanta sa univerzalnim skakavcem,samo skinu tvoj kljuc i ''navare'' ga na skakavac,uostalom Igy je imao takav kljuc pa cekamo njega da kaze :)

Imam i ja univerzalni skakavac sa 4 tipke na njemu! Al nije kodiran! Njemu treba kodiran.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top